AKTUALNOŚCI



w tym roku kalendarzowym

Taneczne sukcesy naszych tancerek

 Środa, 22 kwietnia     kategoria: relacje    autor: Magdalena Mielech

W sobotę, 18 kwietnia, w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie odbyły się 10. Otwarte Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MOK. Na scenie zaprezentowało się ponad 100 utalentowanych tancerzy z całego regionu, którzy zachwycili publiczność pasją, elegancją i niezwykłą energią.



Wesołe zabawy z literami i cyframi

 Niedziela, 19 kwietnia     kategoria: oddzialy grupa4    autor: AgnieszkaNiem

W kwietniu w grupie Mandarynki odbyło się wiele ciekawych zabaw rozwijających umiejętności czytelnicze i matematyczne.



"Mandarynki" i "Kokosy" w KINIE

 Niedziela, 19 kwietnia     kategoria: oddzialy grupa7    autor: Monika Lulewicz

W piątek 17 kwietnia gr. IV i gr. VII pojechały na wycieczkę do Kina Helios w Białystoku na animację pt. „Pan Ryba”.
To pełna humoru i ciepła - animacja dla najmłodszych widzów opowiadająca o przyjaźni, odwadze i różnicach, które mogą łączyć. Film jest adaptacją popularnej serii książek obrazkowych dla dzieci „The Pout-Pout Fish” autorstwa Deborah Diesen.
Wszyscy zobaczyliśmy jak ważna jest wartość przyjaźni i współpracy, empatia i nawiązywanie relacji oraz popatrzyliśmy na bogactwo mórz i oceanów.



Co ciekawego u nas słychać?

 Piątek, 17 kwietnia   ( 11:04 )     kategoria: oddzialy grupa8    autor: Anna Boreczko

Za nami kolejny tydzień- tym razem ekologiczny



Wycieczka Cytrynek i Limonek do kina

 Wtorek, 14 kwietnia     kategoria: oddzialy grupa3    autor: Magdalena Mielech

Dnia 14.04.2026 r. dzieci z grupy I „Cytrynki” oraz grupy III „Limonki” wybrały się na wycieczkę do kina Helios. Celem naszego wyjścia było obejrzenie filmu animowanego pt. „Kicia Kocia w podróży”. Już od samego rana wszystkim dopisywały dobre humory. Film „Kicia Kocia w podróży” bardzo spodobał się dzieciom. Mali widzowie z zaciekawieniem śledzili przygody bohaterki, reagując śmiechem i radością na zabawne sytuacje. Opowieść była nie tylko ciekawa, ale również pouczająca – pokazała, jak ważna jest przyjaźń, odwaga i odkrywanie świata. Dzieci dowiedziały się, dlaczego trzeba segregować śmieci, jakie zwierzęta mieszkają na sawannie, przypomniały zasady zachowania w miejscach publicznych - w teatrze, dowiedziały się jak wygląda praca na budowie. Po seansie dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami i opowiadały, które momenty podobały im się najbardziej. Wycieczka do kina była dla wszystkich wyjątkowym przeżyciem i dostarczyła wielu pozytywnych emocji.



Kosmiczne podróże

 Poniedziałek, 13 kwietnia   ( 18:15 )     kategoria: oddzialy grupa8    autor: Agnieszka Maciorowska

W minionym tygodniu w naszej grupie realizowaliśmy treści programowe pod hasłem „Kosmiczne podróże” . Dzieci poznały planety Układu Słonecznego, dowiedziały się kim jest astronauta i jak wygląda życie w przestrzeni kosmicznej. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, rozwijając swoją wyobraźnię i poszerzając wiedzę o otaczającym nas wszechświecie.



Warsztaty z rodzicami

 Poniedziałek, 13 kwietnia   ( 11:52 )     kategoria: oddzialy grupa1    autor: Klaudia Zajkowska

W dniu 24.04.2026r. (piątek) w naszej grupie odbędą się warsztaty pt. Zwykły Dzień - Niezwykłe Chwile o godz. 15:00. Warsztaty skierowane są do rodziców w celu przybliżenia, jak wygląda dzień dziecka w przedszkolu.



Serdecznie dziękujemy za udział w akcji "Podaj łapę przyjacielu"

 Sobota, 11 kwietnia   ( 12:26 )     kategoria: relacje    autor: Iwona Romanowska

Z całego serca dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za ogromne zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce karmy dla Schroniska dla Zwierząt Dolina Dolistówki 🐾💛 podczas udziału



Pierwsze tygodnie kwietnia w naszej grupie

 Piątek, 10 kwietnia     kategoria: oddzialy grupa1    autor: Klaudia Zajkowska

Pierwsze dwa tygodnie kwietnia upłynęły w świątecznej i wiosennej atmosferze. W pierwszym tygodniu rozmawialiśmy o wielkanocnych zwyczajach – dzieci poznawały tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi oraz wykonywały piękne, kolorowe pisanki, rozwijając swoją kreatywność i zdolności manualne. W tym czasie obchodziliśmy również Dzień Świadomości Autyzmu, podczas którego rozmawialiśmy o akceptacji, zrozumieniu i różnorodności.



Światowy Dzień Zdrowia

 Wtorek, 7 kwietnia   ( 14:56 )     kategoria: oddzialy grupa8    autor: Anna Boreczko

Dziś w grupie „Arbuzy” obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia w sposób bardzo praktyczny i smakowity. Na początku dzieci krótko przypomniały sobie, co jest potrzebne, aby być zdrowym – wspólnie wymieniliśmy m.in. zdrowe odżywianie, ruch, higienę oraz odpowiednią ilość snu.







ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]