Arbuzy i Poziomki na musicalu
Dziś dzieci z grup Arbuzy i Poziomki uczestniczyły w wyjeździe do Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych w Białymstoku na musical pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” Teatru Nowoczesnego Kraków.
| przełącz kalendarz na poprzedni miesiąc (Maj 2026) | wygeneruj kalendarz na następny miesiąc (Lipiec 2026) |
Zapraszamy do pobrania aplikacji ,Aktywne Miasta'' i kręcenia kilometrów dla Białegostoku!
.jpg)
W naszym przedszkolu odbyła się dziś wyjątkowa uroczystość.
Gościliśmy Księdza Biskupa Henryka Ciereszko wraz z kapłanami z Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Białymstoku.
Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Tomasz Klim Zastępca Prezydenta Miasta Białystok.
Spotkanie przebiegało w serdecznej i podniosłej atmosferze.
>> więcej ...
W maju grupa „Poziomki” uczestniczyła w wielu ciekawych i rozwijających zajęciach. Dzieci poznawały tematykę muzyki – słuchały różnych dźwięków, śpiewały piosenki oraz grały na instrumentach. Podczas tygodnia „Zabawy w teatr” przedszkolaki wcielały się w różne role, przygotowywały krótkie przedstawienia i rozwijały swoją wyobraźnię. Rozmawiając o rodzinie, dzieci chętnie opowiadały o swoich bliskich, wykonywały prace plastyczne oraz uczyły się, jak ważne są wzajemna pomoc i szacunek. Ostatni tydzień poświęcony był mieszkańcom łąki – dzieci poznawały owady i zwierzęta żyjące na łące, obserwowały przyrodę oraz wykonywały tematyczne prace plastyczne.
>> więcej ...
W tym tygodniu nasze przedszkole bierze udział w jubileuszowej, 15. edycji Europejskiego Tygodnia Ruchu!
W tym roku akcent położony jest na edukację w ruchu - pokazujemy, że krótkie
aktywności w ciągu dnia mogą wspierać koncentrację, samopoczucie i radość dzieci.
Przed nami aktywne przerwy, wspólna zabawa i mnóstwo ruchu!
Poniżej relacja z naszych działań.
>> więcej ...
ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]
