Nasze Osiągnięcia

 

Rok 2023/2024

 


 

I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla Kokosa

 Serdecznie gratulujemy Lenie D. z grupy VII "Kokosy" otrzymania I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Polska oczami dziecka", zorganizowanym przez Przedszkole w Czerwieńsku.

Wielkie Gratulacje Leneczko!


Wyróżnienie Mandarynki w ogólnopolskim konkursie literackim

Miło nam poinformować, iż nasza Mandarynka Lidia Rutkowska zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim pod hasłem "Wiedza wszystkie dzieci, co zrobić ze śmieci". Serdecznie gratulujemy!


SUKCES na Ogólnopolskiej Gali Tanecznej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego, Prezydenta Łomży i Wójta Gminy Piątnica

25 listopada na hali sportowej w Piątnicy odbył się ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego, w którym wzięła  udział nasza Kornelią G.  wraz z partnerem Frankiem C. Występ dzieci został doceniony przez ogólnopolski skład sędziowski. Jury przyznało parze w kategorii do 7 lat 1. miejsce, złoty medal i dyplom. Franek z Kornelią pięknie zatańczyli walca angielskiego, sambę, cha-chę i polkę. Jesteśmy dumni z prezentacji naszych maluchów .Gratulujemy miłym tancerzom, Dyrekcji, rodzicom i naszej trenerce, pani Renatce. Życzymy kolejnych sukcesów! 


Nagroda dla "Brzoskwinki" i "Limonki" w przeglądzie piosenki

Miło nam poinformować, iż Emilia S.  z grupy "Brzoskwinki" oraz Weronika T. z grupy „Limonki” reprezentowały naszą placówkę i zdobyły nagrody podczas XII edycji przeglądu piosenki przedszkolnej inspirowanej literaturą dziecięcą „Witajcie w Naszej Bajce”.

Emilia zaprezentowała utwór "Popatrzcie na jamniczka", Weronika T. zaprezentowała utwór „Pszczółka Maja”
Dziewczynkom Gratulujemy występu!


Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że Jadzia W. z grupy VI ,,Ananasy" zdobyła wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym ,,Bohaterowie ulubionych bajek". Organizatorem konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 6 w Białymstoku. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!


Nagroda w Przeglądzie Wiedzy o Polsce zdobyta przez Ananasy

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Oliwia M., Wiktoria G. i Filip G. z grupy ,,Ananasy'' reprezentowali nasze przedszkole i otrzymali nagrody oraz dyplomy za udział w ,,Przeglądzie wiedzy o Polsce''. Dzieci wykazały się dużą wiedzą o Polsce i zaprezentowały swoje umiejętności współpracy w zespole. Organizatorem w.w. przeglądu było Przedszkole Samorządowe Nr 85 w Białymstoku. Jesteśmy bardzo dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 


PUCHAR ZA UDZIAŁ W XXIV JESIENNYM FESTIWALU PIOSENKI ZDOBYTY PRZEZ ANANASY

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Aleksandra N. i Wiktor K. z grupy "Ananasy" zdobyli PUCHAR i otrzymali NAGRODY za udział w XXIV Jesiennym Festiwalu Piosenki. 

Organizatorem w.w. turnieju było Przedszkole Samorządowe Nr 51 "Przyjazne" w Białymstoku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 


NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU PRZYZNANA PANI DYREKTOR

Prezydent Miasta Białegostoku przyznał Pani Dyrektor Annie Barbarze Stopczyk nagrodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, za zaangażowanie w dzieło nauczania i wychowania młodego pokolenia. Cała społeczność przedszkola serdecznie gratuluje Pani Dyrektor i życzy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!


WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE ,,ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2023''

Nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie w konkursie ,,Organizacja ucząca się 2023’’ w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego w kategorii Sektor Publiczny. Konkurs organizowany był przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką. Za wyróżnienie otrzymaliśmy piękny grawerowany dyplom. To już czwarty raz, kiedy to ,,Brzoskwiniowy Raj'' zdobywa nagrodę w tym konkursie!


Rok 2022/2023

 

I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Tobiaszowi Sz. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie literackim pt. "Najciekawszy limeryk". Organizatorem w/w konkursu był Miejski Program Profilaktyki Logopedycznej we Wrocławiu,

Wielkie Gratulacje Tobiaszku!


Wiosenne ogólnopolskie sukcesy taneczne

Z ogromną radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych małych tancerzy. 13 maja miały miejsce XIV Otwarte Mistrzostwa MDK w Tańcu Towarzyskim. Nasze przedszkole reprezentowały solistki: Pola Z., Hanna Z. i debiutantka Anna G. W kategorii par wystąpiła Kornelia G. z Frankiem C. Tancerze otrzymali złote medale, dyplomy, słodycze , a Super Puchary wytańczyły Pola Z. i Hanna Z. 20 maja odbył się kolejny Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Sokółki. Udział w nim wzięły następujące solistki: Pola Z. w kategorii do 7 lat (klasa G), Hanna Z. i Anna G. w kategorii 7 lat (klasa H) oraz Kornelia G. w kategorii do 5 lat. Dziewczynki otrzymały najwyższe wyróżnienia — Super Puchary, złote medale i dyplomy. 27 maja w Giżycku miał miejsce Ogólnopolski Festiwal Tańca Czar Par. Nasze przedszkole reprezentowała para  w kategorii do 7 lat — Franek C. i Kornelia G. Tancerze po wspaniałej prezentacji walca angielskiego, samby, cha-chy i polki otrzymali 1 miejsce oraz zostali wyróżnieni piękną statuetką .

 

 


Puchar za udział w Turnieju Wiedzy o Zdrowiu i Ekologii zdobyty przez Poziomki

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Manea Z., Wiktoria G. i Leon G. z grupy „Poziomki” zdobyli PUCHAR NAGRODĘ w miejskim Turnieju Wiedzy o Zdrowiu i Ekologii.

Organizatorem w/w turnieju było Przedszkole Samorządowe nr 31 w Białymstoku.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

 


I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Milence D. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Zimowy pejzaż". Organizatorem w/w konkursu było Miejskie Przedszkole nr 2014 w Łodzi.

Wielkie Gratulacje Milenko!


I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Zosi B. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Emocje widziane oczami dziecka". Organizatorem w/w konkursu było Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Lędzinach.

Wielkie Gratulacje Zosiu!


Debiut na wiosennym turnieju tańca towarzyskiego

26 marca odbył się w Zambrowie Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MOK. Nasze przedszkole godnie reprezentowała solistka — debiutantka Hanna Z. z grupy Arbuzy . W kategorii par natomiast debiutowali Kornelia G. z Frankiem C. z grupy Mandarynki . Nasza tancerka oraz najmłodsza para taneczna całego turnieju zatańczyła fantastycznie swoją choreografię i otrzymała 1 miejsce, złoty medal  i najwyższe wyróżnienie w postaci pięknej statuetki .Jesteśmy bardzo dumni z prezentacji naszych maluchów. Gratulujemy Hani, Kornelii, Frankowi, Pani Dyrektor, Rodzicom i naszej trenerce, Pani Renatce. Życzymy kolejnych sukcesów! 

 


I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Natalce M. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Portret Mikołaja Kopernika". Organizatorem w/w konkursu było Przedszkole Miejskie nr 32 w Olsztynie.

Kochana Natalko jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! 

 


 

WYRÓŻNIENIE w miejskim konkursie plastycznym,
pt. "Mój cybernetyczny przyjaciel"

Serdecznie gratulujemy Zuzannie K. z grupy VII „Kokosy” zdobycia wyróżnienia w miejskim konkursie plastycznym
pt. „Mój cybernetyczny przyjaciel”. Organizatorem w/w konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 45
"Chatka Kilkulatka" w Białymstoku.

Zuziu cieszymy się z Twojego sukcesu!!!

(Obraz 1 z 2)


 

WYRÓŻNIENIE w ogólnomiejskim konkursie plastycznym, pt. "Zimo, baw się z nami!"

Serdecznie gratulujemy Natalii A. z grupy VII „Kokosy” zdobycia wyróżnienia w ogólnomiejskim konkursie plastycznym
pt. „Zimo, baw się z nami!”. Organizatorem w/w konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 28 w Białymstoku.

Natalciu  cieszymy się z Twojego sukcesu!!!

(Obraz 1 z 2)


NAGRODA w konkursie plastycznym dla ,,Poziomki''

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Manea Z. z grupy „Poziomki” zdobyła NAGRODĘ w ogólnomiejskim konkursie plastycznym pt. „Zwierzęta z lodowej krainy”.

Organizatorem w/w konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 40 im. „Wesołej Ludwiczki” w Białymstoku.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


Nasze przedszkole w telewizji!

 

Zapraszamy do oglądania relacji z naszego ,,Brzoskwiniowego Raju" na temat zbiórki żołędzi dla zwierząt z Akcent Zoo w Białymstoku!

https://bialystok.tvp.pl/65901637/dieta-bogata-w-zoledzie

 


KOLEJNE TURNIEJOWE SUKCESY 

3 grudnia 2022 roku odbyły się Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim w Księżynie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Księżynie . Nasze przedszkole reprezentowała Pola Z. z grupy ,,Arbuzy''. Jej występ został docenionyprzez sędziów. Jury przyznało Poli w kategorii solistek do 7 lat złoty medal , Super Puchar i dyplom. Pola pięknie zatańczyła przed zebraną publicznością walca angielskiego, sambę, chachę, jive’a.

18 grudnia natomiast odbył się Wojewódzki Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Łap. Nasza reprezentantka Pola Z. zatańczyła fantastycznie swoją choreografię i otrzymała 1 miejsce, złoty medal i najwyższe trofeum w postaci pięknej statuetki .

Jesteśmy bardzo dumni z naszej tancerki! 

Gratulujemy Poli, Pani Dyrektor, Rodzicom i naszej trenerce, Pani Renatce. 

Życzymy kolejnych sukcesów! 


Organizacja Ucząca się 2022

Kolejny rok byliśmy grzeczni! :) Nasze przedszkole po raz trzeci zajęło I miejsce w konkursie ,,Organizacja ucząca się 2022’’ w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego w kategorii Sektor Publiczny. Konkurs organizowany był przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką. Otrzymaliśmy nagrodę 5000 zł., grawerowany dyplom oraz prawo posługiwania się tytułem ,,Organizacja ucząca się 2022’’ prze okres jednego roku od dnia 15 grudnia 2022 r.

Nowa tablica interaktywna

Z przyjemnością informujemy, że za pieniądze wygrane w konkursie ,,Organizacja ucząca się 2022’’, w którym zajęliśmy I miejsce, przedszkole zakupiło tablicę interaktywną z rzutnikiem, która posłuży dzieciom i nauczycielom do zajęć edukacyjnych.

Dyrektor i Nauczyciele


I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Natalce M. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie literackim pt. "Emocje różne mamy i słowami je oswajamy!"". Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 33 im. "Kubusia Puchatka" w Lublinie.

Kochana Natalko jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! 


II MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla "KOKOSA"

Serdecznie gratulujemy Ani G. z grupy VII „Kokosy” zdobycia II MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym
pt. „Wesoły Pan Kleks”. Organizatorem w/w konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 49 im. Jana Brzechwy w Białymstoku.

Aniu bardzo się cieszymy z Twojego sukcesu!!!


 

III MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla "Mandarynki"

Serdecznie gratulujemy Zosi B. z grupy "Mandarynki" zdobycia III MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Pani Jesień oczami dziecka", którego organizatorem było Przedszkole im. Elżbiety Sojki w Lubomi.

Kochana Zosiu jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!


Nagroda dla "Kokosa" w przeglądzie piosenki

Miło nam poinformować, iż Adrianna W.  z grupy "Kokosy" reprezentowała naszą placówkę i  zdobyła nagrodę w XXII Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 51  "Przyjazne" w Białymstoku.

Adrianna zaprezentowała utwór "Jesień maluje" – muzyka Mirosław Krysztopa, słowa: Dorota Kossakowska. 
Adusiu Gratulujemy występu!


Nagroda Prezydenta Miasta Białegostoku przyznana Pani Dyrektor

Prezydent Miasta Białegostoku przyznał Pani Dyrektor Annie Barbarze Stopczyk nagrodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, za zaangażowanie w dzieło nauczania i wychowania młodego pokolenia.

 


Rok 2021/2022

I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Kai Rz. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jestem Eko". Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole w Sztutowie.

Kaja jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!! 


I MIEJSCE dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Adriannie W. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA
w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Eko odpowiedzialny od zawsze".
Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole
nr 39  im. „Tajemniczego Ogrodu” w Katowicach

Ada jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!! 


 WYRÓŻNIENIE dla Brzoskwinki

Serdecznie gratulujemy Szymonkowi J. z grupy II „Brzoskwinki” zdobycia WYRÓŻNIENIA w ogólnopolskim konkursie literackim pt. "Zwiastuny wiosny". Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 124 w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 

 


I MIEJSCE dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Antoninie Sz. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w miejskim konkursie plastycznym pt. "Białystok oczami przedszkolaka". Organizatorem konkursu było Przedszkole Niepubliczne „Poziomka” z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku.

Tosiu serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


I MIEJSCE dla Brzoskwinki

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Tobiasz Sz. z grupy II „Brzoskwinki” zdobył I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie literackim pt. "Dbam o swój organizm". Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 54 w Opolu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


III MIEJSCE dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Joli L. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia III MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym
pt. "Każdy z nas jest wyjątkowy" w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 2022.
Organizatorem konkursu było Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie .

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


Kolejne Sukcesy na Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza  Sokółki

7 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce odbył się turniej tańca towarzyskiego, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki Fabian G. z Marysią M., Eryk M. z Zuzią B. , Franek G. z Lilą O. oraz soliści Pola Z. i  debiutant Tymon K.. Sędziowie docenili przygotowanie małych tancerzy 💃przyznając im  złote medale🥇 , statuetki 🏆 i dyplomy. 

W drugim bloku turnieju Pola Z. wystąpiła w układzie tanecznym „Minionki” i zdobyła SuperPuchar za Debiut i wspaniałe przygotowanie. 

Gratulujemy dzieciom, pani Dyrektor, rodzicom i trenerce pani Renatce. Życzymy kolejnych sukcesów 💃!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

WYRÓŻNIENIE dla Poziomki

Serdecznie gratulujemy Nikoli zdobycia WYRÓŻNIENIA w miejskim konkursie plastycznym ,,Za co kocham wiosnę" zorganizowanym przez PS nr 48 ,Bajkowa Kraina" w Białymstoku. BRAWO! 🙂👏


II MIEJSCE dla Brzoskwinki

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Natalka M. z grupy II „Brzoskwinki” zdobyła II Miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Przebudzenie wiosny". Organizatorem konkursu było Przedszkole Pastelowe w Katowicach.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


Wyróżnienie w Wojewódzkim

Konkursie Recytatorskim

Serdecznie gratulujemy Kornelowi O. z grupy VI „Ananasy”
za zdobycia WYRÓŻNIENIA w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

„Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem”.
 

Organizatorem konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku.

Kornel zaprezentował wiersz Juliana Tuwima pt. „Tańcowały dwa Michały”

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!

 


III MIEJSCE dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Ani G. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia III MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "DOBRY I ZŁY BOHATER LITERACKI".
Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Mesznej .

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


I MIEJSCE dla Mandarynki

Serdecznie gratulujemy Marcie R. z grupy IV „Mandarynki” zdobycia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym
pt. "KARTKA WIELKANOCNA". Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


 WYRÓŻNIENIE dla Brzoskwinki

Serdecznie gratulujemy Zosi B. z grupy II „Brzoskwinki” zdobycia WYRÓŻNIENIA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Bukiet na Dzień Kobiet". Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Turzy Śląskiej.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


I MIEJSCE dla Brzoskwinki

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Milenka D. z grupy II „Brzoskwinki” zdobyła I Miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Zimowy pejzaż". Organizatorem konkursu było Przedszkole w Chalinie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


Sukces na VI Otwartych Mistrzostwach w Tańcu Towarzyskim o Puchar MOK W Zambrowie

27 kwietnia odbyły się w Zambrowie VI Otwarte Mistrzostwa w  Tańcu Towarzyskim o Puchar MOK . W zawodach wziął udział nasz znakomity przedszkolak - tancerz Eryk M.. 

Fantastyczny występ Eryka i Zuzi docenili sędziowie przyznając parze pierwsze miejsce, złoty medal  i SuperPuchar.

Gratulujemy naszym  małym tancerzom ich rodzicom, pani Dyrektor, pani Renatce i życzymy kolejnych sukcesów.

Sukces na VI Otwartych Mistrzostwach w Tańcu Towarzyskim o Puchar MOK W Zambrowie

 

27 kwietnia odbyły się w Zambrowie VI Otwarte Mistrzostwa w  Tańcu Towarzyskim o Puchar MOK . W zawodach wziął udział nasz znakomity przedszkolak - tancerz Eryk M.. 

Fantastyczny występ Eryka i Zuzi docenili sędziowie przyznając parze pierwsze miejsce, złoty medal  i SuperPuchar.

Gratulujemy naszym  małym tancerzom ich rodzicom, pani Dyrektor, pani Renatce i życzymy kolejnych sukcesów.


Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego ,,Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!''

Dnia 21.03.2022 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski ,,Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!''. Przed recytacją wierszy swój wiosenny występ zaprezentowały maluszki z grupy I ,,Cytrynki''.

Jury po burzliwych naradach podjęło decyzję odnośnie następujących miejsc:

I MIEJSCE – ALEKSANDRA G. gr. VII ,,Kokosy''

II MIEJSCE – LAURA M. gr. V ,,Poziomki''

III MIEJSCE – FILIP G. gr. VII ,,Kokosy''

WYRÓŻNIENIA:

Pola Z. gr. VII ,,Kokosy''

Lena Ł. gr. VII ,,Kokosy''

Hanna Z. gr. VII ,,Kokosy''

Kaja W. gr. V ,,Poziomki''

Laura W. gr. V ,,Poziomki''

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ:

Milan M. gr. III ,,Limonki''

Maja M. gr. VII ,,Kokosy''

Miłosz K. gr. VII ,,Kokosy''

Antonina S. gr. VII ,,Kokosy''

 

Serdecznie gratulujemy pomysłów na wiersze i pięknej recytacji!


Rozstrzygnięcie konkursu ,,Instrumenty z recyklingu''

 

   3 marca 2022 nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego ,,Instrumenty z recyklingu''. Do konkursu zgłoszono 21 prac, wszystkie wspaniałe i bardzo pomysłowe.

Nagrodzono troje dzieci: Rafał Cz. (gr. V), Rafał K. (gr. I), Ania B. (gr. II)

Pozostałe dzieci otrzymały dyplom i drobny upominek.

Zwycięzcom gratulujemy!

Dyrektor Przedszkola i nauczyciele

 


Wyróżnienie dla "Brzoskwinek"

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Natalka M. i Tobiasz Sz. z grupy II „Brzoskwinki” zdobyli WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie literacko - plastycznym pt. "Miś Uszatek Ci opowie, jak należy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie". Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole nr 73 im "Misia Uszatka" w Katowicach.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Power Dance Giżycko 2022

5 marca odbył się w Giżycku XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Power Dance 2022  , w którym wziął udział nasz znakomity przedszkolak - tancerz Fabian G.. 

Fantastyczny występ Fabiana G. i Marii M. docenili sędziowie przyznając parze pierwsze miejsce. 

Gratulujemy naszym  małym tancerzom ich rodzicom, trenerowi i życzymy kolejnych sukcesów.


Konkurs na Dyrektora Przedszkola Samorządowego Nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku wygrała Pani Dyrektor Anna Barbara Stopczyk


Taneczny sukces Poli z grupy ,,Kokosy''

15 stycznia 2022 roku odbył się Karnawałowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Łap, w którym uczestniczyła nasza Pola Z.

Fantastyczny występ Poli Z. docenili sędziowie przyznając jej pierwsze miejsce i złoty medal oraz specjalne wyróżnienie w postaci statuetki.

Tancerkę przygotowała nasza pani Renatka Lewczuk-Kuzyka, która prowadzi rytmikę i taniec towarzyski w naszym przedszkolu :)


LAUREAT KONKURSU ,,ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2021''

Pragniemy poinformować, że nasze przedszkole po raz drugi zajęło I miejsce w konkursie ,,Organizacja ucząca się 2021’’ w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego w kategorii Sektor Publiczny. Konkurs organizowany był przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką.

Otrzymaliśmy nagrodę 4000 zł., grawerowany dyplom oraz prawo posługiwania się tytułem ,,Organizacja ucząca się 2021’’ przez okres jednego roku od dnia 17 grudnia 2021 r.

 


Nagroda dla ,,Kokosa''

Miło jest nam poinformować, że Lena Z. z grupy „Kokosy” zdobyła nagrodę za wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Sławni Białostoczanie w historii naszego miasta'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 79 ,,Konwaliowy Zakątek'' w Białymstoku. Gratulujemy Lence i życzymy dalszych sukcesów!


Nagroda dla "Brzoskwinki"

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Milenka D. z grupy II „Brzoskwinki” zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Drzewa wokół nas". Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole nr 1 w Żarach.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


I miejsce w XXIV MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU TAŃCA SPORTOWEGO W AUGUSTOWIE

5 listopada odbył się XXIV Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa , w którym brały udział nasze przedszkolaki. 

Fantastyczne występy Fabiana G. i Marii M., Franka G. i Weroniki G. , Eryka M. i Zuzi B. docenili sędziowie przyznając parom pierwsze miejsca i złote puchary. 

 

I miejsce w „Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo”

Występ naszych przedszkolaków: Fabiana G. z Marią M. (absolwentką), Franka G. z Weroniką G. (absolwentką) i Eryka M. z Zuzanną B. docenili sędziowie przyznając im pierwsze miejsca, złote medale i dyplomy. Tancerzy przygotowała nasza pani Renatka Lewczuk-Kuzyka, która prowadzi rytmiczny mix i taniec towarzyski w naszym przedszkolu :)

Gratulujemy naszym małym tancerzom, ich rodzicom i trenerowi i życzymy kolejnych sukcesów.


Nagroda dla "Ananasa"

 

Miło nam poinformować, iż Liliana  z grupy "Ananasy" zdobyła nagrodę w Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanym przez Przedszkole nr 51  "Przyjazne" w Białymstoku.

Liliana pięknie zaśpiewała piosenkę "Jesienna cza cza". Gratulujemy!


Nagroda dla "Brzoskwinki"

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Milenka D. z grupy „Brzoskwinki” zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Co przyroda w drzewie chowa". Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole Integracyjne               "Smerfowa Kraina" w Kętrzynie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 


NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU

PRZYZNANA PANI DYREKTOR ANNIE STOPCZYK

 

14 XI 2021 r.


Rok 2020/2021

Nagroda dla "Mandarynki"

Miło nam poinformować, iż Liliana  z grupy "Mandarynki" pod opieką pani Pauliny zdobyła II miejsce w kategorii solista w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Patriotyczno-Wojskowej organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Słoneczne Przedszkole". Liliana pięknie zaśpiewała piosenkę "Od morza aż do Tatr". Gratulujemy!


„Brzoskwinka” wyróżniona w konkursie

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Adrianna W. z grupy „Brzoskwinki” zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym  pt.: „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Konkurs zorganizowało Przedszkole Nr 2 w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 

 

 


Nagroda dla „Brzoskwinki”

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Zuzia K. z grupy „Brzoskwinki” zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dokarmiania Zwierzyny Leśnej – Animals In Winter. Konkurs zorganizowało Przedszkole Niepubliczne „Mali Podróżnicy” w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!! 

 

 

 


Zakończenie akcji ,,Zbiórka dla Burka''

Kochani serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę na rzecz Białostockiego Schroniska Dla Zwierząt. Dzięki Państwu udało nam się zebrać i przekazać:

24 koce, 16 ręczników, 16 zabawek, 9 puszek z karmą, 29 opakowań suchej karmy, 19 opakowań przekąsek, 11 saszetek mokrej karmy oraz 1 zestaw kurzych łapek.

Oto jakie podziękowanie otrzymaliśmy:

Serdecznie dziękujemy!

Dyrektor i cała społeczność przedszkolna


Miło jest nam poinformować, że Marta R. z grupy „Brzoskwinki” otrzymała nagrodę za udział w konkursie plastycznym pt.: „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 87 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 5 w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy!!! 

 

 


Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Ignacy S. z grupy „Brzoskwinki” zdobył WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: „Moja wymarzona choinka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 49 im. Siedmiu Krasnoludków w Katowicach.

Serdecznie gratulujemy!!! 

Nagroda dla dzieci z Brzoskwiniowego Raju

Praca przygotowana przez dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku
pod opieką nauczycielki z gr. VI pani Kasi Walińskiej zdobyła nagrodę w konkursie "HOTELE DLA OWADÓW",
organizowanym w ramach projektu SPOTKAJMY SIĘ W TEATRZE NATURY
Wydziału Biologii Uniwersytetu w Białystoku oraz Koła Naukowego Biologów.

 

Nagroda dla "Ananasa"

Miło nam poinformować, iż Kinga  z grupy "Ananasy" pod opieką pani Kasi zdobyła główną nagrodę w konkursie plastycznym  pt. "Sławni Białostoczanie" organizowanym przez PS nr 79 "Konwaliowy Zakątek". Kinga narysowała piękny portret Ludwika Zamenhofa. Gratulujemy!

 


Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jeż to wspaniały zwierz''

17 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie zorganizowanym w naszym przedszkolu. Spośród 41 prac wybrano 3 nagrody główne i 10 wyróżnień. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobne gadżety.

Nagrodzeni to: Michalina M., Rafał Cz., Szymon B.

Wyróżnienia zdobyli: Grzegorz K., Kornel O., Maciej W., Zofia J., Brunon W., Marcela L., Ada W., Hubert P., Piotr W., Franek G.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dyrektor i cała społeczność przedszkolna


Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - "Piękna nasza Polska cała"

10 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie organizowanym w naszym przedszkolu.

Nagrodzeni to: Aleksandra T., Filip T., Maciej D., Miłosz K., Kornel O., Gabriel O., Adam S.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dyrektor i cała społeczność przedszkolna


Nastała jesień a wraz z nią pierwszy konkurs w naszym przedszkolu w ramach realizacji innowacji "Podlasie - moje miejsce na Ziemi".
W konkursie plastyczno-technicznym - "Jesienne kompozycje" brało udział 25 rodzin naszej społeczności z "Brzoskwiniowego Raju". 
Dzięki pięknym kompozycjom stworzonym z naturalnych materiałów  powstała kolorowa, ciekawa wystawa przyrodnicza.
Spośród prac konkursowych, Jury wytypowało  5 zwycięzców:

I miejsce - Julia  z "Ananasów"

II miejsce - Zuzia  z "brzoskwinek"

II miejsce - Ksawery  z "Poziomek"

III miejsce - Gabryś i Fabian  z "Mandarynek"

III miejsce Weronika  z "Kokosów".

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody i upominki. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo w życiu przedszkola.

Dyrektor i cała społeczność przedszkolna :)Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - technicznego pt. ,,Ekologiczna zabawka" organizowanego w naszym przedszkolu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału i z całego serca gratulujemy nagród i wyróżnień !!!

Dyrektor i cała społeczność przedszkolna :)

 

 

  

Rok 2019/2020


Zdobyte puchary w turnieju tańca


Nasze przedszkolaki 22 lutego wzięły udział

w  TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO GOOD STEP 2020

            Za nami kolejny, świetny występ par dziecięcych!

            Sobota — to dzień pełen sukcesów młodych tancerzy. Zaprezentowali się oni w walcu angielskim, sambie, cha,cha, rock and roll, polce wspaniale i dojrzale. Zatańczyli fantastycznie, zdobywając siedem pierwszych miejsc i 8 SuperPucharów.

 

            Wyniki turnieju:

 • kategoria 5-6 lat
   •  Fabian G. i Maria M. — I miejsce i Super Puchar
   •  Franek K. i Ada G. — I miejsce i SuperPuchar
   •  Olek R. i Luiza A. — I miejsce i SuperPuchar
   •  Franek T. i Tosia T. — I miejsce
   •  Igor A. i Zuzia R. — I miejsce
  • solistki 6-7 lat:
    •  Zosia O. — I miejsce i SuperPuchar
    •  Nela  Ch. — I miejsce i SuperPuchar

 

Wszyscy tancerze spisali się rewelacyjnie i składamy im wielkie gratulacje!!!

 

            GRATULUJEMY również Pani Renatce L.-K. za przygotowanie młodych tancerzy, którzy będą mogli kontynuować naukę w klubie KADRYL  Białystok

Dyrektor i cała społeczność przedszkola


LAUREAT KONKURSU

ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2019

 

Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką. Konkurs skierowany jest
do  pracodawców z sektora prywatnego i publicznego z województwa podlaskiego.

Celem konkursu „Organizacja ucząca się 2019 jest promowanie pracodawców z województwa podlaskiego, którzy inwestują w doskonalenie  kompetencji pracowników, zorientowani są na pozyskiwanie i dzielenie się wiedzą oraz wyróżniają się prorozwojową kulturą organizacyjną.

Organizacja ucząca się to taka organizacja, która umożliwia, ułatwia i stymuluje naukę wszystkim swoim członkom oraz świadomie przekształca
i  doskonali zarówno siebie, jak i otoczenie, w którym istnieje, podnosząc stale sprawność własnego działania i zwiększając zdolność do innowacji i  wzrostu, aby dzięki temu zapewnić sobie przetrwanie i sukces a swoim beneficjentom satysfakcję (M. Bartnicki, „Transformacja  przedsiębiorstwa”, 2006).

Zapraszamy do obejrzenia:

<<<LAUREAT KONKURSU ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ<<<


WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKO - PLASTYCZNYM
pt.
„Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie" 

zdobyte przez Laurę J. z gr. "Ananasy"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKO - PLASTYCZNYM
pt.
„Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie" 

zdobyte przez Stasia D. z gr. "Ananasy"

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Zimowy pejzaż"
zdobyte przez Zuzię R. z gr. "Ananasy"

 

II MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PIOSENKI
pt. "Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali?"

zdobyte przez Igora A. z gr. "Ananasy"

 

II MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PIOSENKI
pt. "Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali?"

zdobyte przez Anię G. z gr. "Cytrynki"

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Mój wymarzony zawód"
zdobyte przez Pawła J. z gr. "Ananasy"

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM

pt. "Moja ilustrowana książka na zimowe wieczory"
zdobyte przez Luizę A. z gr. "Ananasy"

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO - TECHNICZNYM

pt. "Ekologiczny anioł"
zdobyte przez Izabelę M. z gr. "Cytrynki"

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POETYCKO - PLASTYCZNYM

pt. "W świecie zawodów"
zdobyte przez Pawła J. z gr. "Ananasy"

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Prawa dziecka - moje prawa"
zdobyte przez Anię K. z gr. "Ananasy"

 

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Polska - miejsce, w którym mieszkam"
zdobyta przez Pawła J. z gr. "Ananasy"

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Polska złota jesień w moim mieście"
zdobyte przez Tomka N. z gr. "Ananasy"

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Polska moja Ojczyzna"
zdobyte przez Mikołaja T. z gr. "Ananasy"

 

 

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Mój zwierzaczek przytulaczek"
zdobyte przez Milenę  z gr. "Mandarynki"

 

III MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Pluszowy miś - znany nie od dziś"

zdobyte przez Tosię Sz. z gr. "Cytrynki"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Jestem Polak mały"
zdobyte przez Luizę A. z gr. "Ananasy"

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "Białystok - moje miasto:
zdobyte przez Franka T. z gr. "Ananasy"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

LITERACKO-PLASTYCZNYM

pt. "Mój pierwszy wiersz o Polsce"
zdobyte przez Mikołaja T. z gr. "Ananasy" • Już po raz dziewiąty nasze przedszkole było organizatorem między przedszkolnego konkursu plastycznego
  pt. "Jesień w moim mieście". Jak co roku konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród białostockich przedszkoli. Wszystkie prace można obejrzeć w holu naszej placówki.
  Serdecznie dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy!


 

   

 


 

 • XX Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Przedszkolu Samorządowym nr 51 w Białymstoku
  - Przedszkole reprezentowała  grupa II "Brzoskwinki"


 


NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU
za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej,
z wyrazami uznania za zaangażowanie w dzieło nauczania i wychowania młodego pokolenia


przyznana pani Annie Barbarze Stopczyk - Dyrektorowi Przedszkola Samorządowego Nr 81 "Brzoskwiniowy Raj"
oraz Magdalenie Łuckiewicz - wicedyrektorowi Przedszkola Samorządowego Nr 81 "Brzoskwiniowy Raj"

 

 

 

Rok 2018/2019

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM  

pt. "Polska moją Ojczyzną"

zdobyta przez Pawła J. z grupy "Mandarynki"

 

NAGRODA W X EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
pt. "Różnorodność przestrzenią dialogu". Moja mała ojczyzna - miejsce dialogu międzykulturowego".
zdobyte przez Ksawerego G. z gr. "Poziomki" 

 

PUCHAR W KONKURSIE WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
"KIDS LOVE ENGLISH"

zdobyty przez Kalinę  oraz Jakuba z grupy "Kokosy"

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM
"Z rodziną po zdrowie"
zdobyte przez Marysię R. z grupy "Kokosy"

 

III MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Prawa dziecka"

zdobyte przez Kingę K. z gr. "Kokosy"

 

II MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Kim zostanę jak dorosnę"
zdobyte przez Olę M. z gr. "Poziomki" 

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM
pt. „Dzieci wiersze piszą”
zdobyte  przez grupę „Mandarynki”

 

II MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wiosna w oczach dziecka"
zdobyte przez Zosię W. z gr. "Cytrynki" 

 

I MIEJSCE ( ex aequo ) W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGOPEDYCZNO - PLASTYCZNYM
pt. „Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie - trudne wierszyki łamiące języki”
zdobyte  przez Martynkę K. z gr. „Mandarynki”

 

I MIEJSCE ( ex aequo ) W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGOPEDYCZNO - PLASTYCZNYM
pt. „Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie - trudne wierszyki łamiące języki”
zdobyte  przez Laurę J. z gr. „Mandarynki”

 

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.
"Utwory Jana Brzechwy w dziecięcej wyobraźni"
zdobyta  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
zdobyte przez Mateusza R. z gr. "Cytrynki" 

 

I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Podróże Koziołka Matołka”
zdobyte  przez Luizę A. z gr. „Mandarynki”

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
zdobyte przez Julię B. z gr. "Limonki" 

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
Zdobyte przez Mateusza R. z gr. "Cytrynki" 

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Bezpieczni w sieci”
zdobyte  przez Nicolę D. z gr. „Mandarynki”

 

NAGRODA W V MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.
"Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"
zdobyta  przez Pawła O. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
zdobyte przez Annę K. z gr. "Mandarynki" 

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Baje, bajki, bajeczki"
zdobyte przez Weronikę S. z gr. "Cytrynki"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Nasz Przyjaciel Mikołaj"
zdobyte przez Marysię R. z gr. "Kokosy"

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM
pt. „Ojczyzna słowem malowana”
zdobyte  przez Aleksandra R. z gr.
"Mandarynki"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Polski żołnierz moim bohaterem
zdobyte  przez Martynkę K. z gr. Mandarynki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Moja ojczyzna - wolność w kolorach
zdobyte  przez Olę M. z gr. Poziomki

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Z czego słyną największe miasta w Polsce
zdobyte  przez Marysię R. z gr. Kokosy

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „100 miejscowości niepodległej
zdobyte  przez Natalię M. z gr. Kokosy

 

NAGRODY ZA UDZIAŁ W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM QUIZIE WIEDZY O NASZYM KRAJU
zdobyte przez Natalkę M., Ignacego K. i Jakuba K. z gr. Kokosy

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Podlasie pędzlem malowane
zdobyta  przez Rozalię L. z gr. Poziomki

 

UDZIAŁ Juli i Adasia z gr. Limonki
W JESIENNYM FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Dawna polska wieś
zdobyte  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Polska w oczach dziecka 100 lat po odzyskaniu niepodległości
zdobyte przez Laurę R. z gr. Brzoskwinki

 

UDZIAŁ Igora A. z gr. Brzoskwinki W VII EDYCJI PRZEGLĄDU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ
INSPIROWANEJ LITERATURĄ DZIECIĘCĄ

pt. „Witajcie w naszej bajce
 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Kot w butach w podróży po Polsce
zdobyte  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Podróże po Podlasiu
zdobyta  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO - POETYCKIM
pt. „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy
zdobyte  przez Pawła J. z gr. Mandarynki
 

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Mój ulubiony Święty
zdobyte  przez Laurę J. z gr. Mandarynki
 

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Flaga Polski w oczach dziecka
zdobyte  przez Nicolę D. z gr. Mandarynki

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Francja oczami przedszkolaka
zdobyte  przez Bruno K. z gr. Mandarynki

 

 WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Marzenia małego człowieka
zdobyte  przez Luizę A. z gr. Mandarynki

 

 NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Czary Pani Jesieni
zdobyta  przez Martynkę K. z gr. Mandarynki

 

GŁÓWNA NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Pszczółka mała
zdobyta  przez Emilkę R. z gr. Mandarynki

 

 

 

Rok 2017/2018
 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Bocian w literaturze dziecięcej
zdobyte  przez Hanię Gryko - Lipską z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Maluchy, średniaki i starszaki to bezpieczne przedszkolaki
zdobyte  przez Nicolę D. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE HONOROWE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Nie (Sprawność) w szarości"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

III MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Widzę świat na niebiesko
zdobyte  przez Anię Klimczuk z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Zwierzęta chronione w Polsce
zdobyte  przez Hanię Mucha z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Patriotyczna rodzina
zdobyta  przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO - PATRIOTYCZNYM
pt. „Kocham Cię Polsko!
zdobyte  przez Laurę Jaworowicz z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Św. Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych
zdobyta  przez Hanię Muchę z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Zabytki w moim mieście
zdobyte  przez Nicolę Doda z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
pt. "Kids Love English"
zdobyta przez Hannę Szczykowską i Milenę Jacewicz z gr. Poziomki

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Polskę kocham Polskę zwiedzam"
zdobyte przez Hanię Mickiewicz z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Anna Dymna w oczach dziecka"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Zwiastuny wiosny
zdobyte  przez Emilkę Rutkowską z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Z Rodziną po Zdrowie""
zdobyta przez Szymona Choroszewskiego z gr. Poziomki

 

WYRÓŻNIENIE W RODZINNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.: „RUCH TO ZDROWIE – MAMO TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ W DAWNE GRY I ZABAWY PODWÓRKOWE”
zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Autyzm – spójrz inaczej
zdobyte  przez Laurę Jaworowicz z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Eko Ziemia - wsłuchaj się w naturę"
zdobyte przez Rozalię Lewczuk z gr. Limonki

 

NAGRODA W RODZINNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.: „RUCH TO ZDROWIE – MAMO TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ W DAWNE GRY I ZABAWY PODWÓRKOWE”
zdobyte przez Olę Michaluk z gr. Limonki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Koziołek Matołek zwiedza Polskę"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM
pt. „Polska moją Ojczyzną
zdobyta  przez Pawełka Jarmińskiego z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Wojsko w oczach dziecka"
zdobyte przez Oskara Połowianiuka z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Z Rodziną po Zdrowie""
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM
pt. "Wiosna wierszem"
zdobyte przez Jana Zasim z gr. Poziomki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Przygody Tymoteusza Rymcimci
zdobyta  przez Pawełka Jarmińskiego z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Dzień Św. Patryka
zdobyte  przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Żegnaj Zimo – Witaj Wiosno
zdobyta  przez Emilkę Rutkowską z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Strój karnawałowy"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „St. Patrick’s Day”
zdobyte  przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Bajkowa postać w lodowej krainie"
zdobyte  przez Anię Klimczuk z gr. Brzoskwinki


I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKO - PLASTYCZNYM
pt.:"Zapomniane tradycje regionalne"
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy
 

NAGRODA W  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.:"W krainie baśni"
zdobyta przez Kingę Radaszkiewicz z gr. Cytrynki
 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.:"Wielkanocna ozdoba"
zdobyte przez Maję Matowicką z gr. Limonki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
"Wielkanoc tuz, tuż..."
zdobyte przez Amelię Szymanowską z gr. Poziomki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Co to jest zdrowie?"
zdobyta  przez Laurę Jaworowicz z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W KONKURSIE NA TRADYCYJNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

zdobyta przez Marcela Orzechowskiego z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Co to jest zdrowie?"
zdobyte przez Matyldę Świsłocką z gr. Limonki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ
pt. "Musical English"
zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki 

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Marszałek Józef Piłsudski oczami dziecka"
zdobyta  przez Hanię Muchę z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Barwny karnawał"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Mój przyjaciel z dobranocki - Reksio"
zdobyte przez Magdalenę Turowską z gr. Ananasy

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Mój przyjaciel z dobranocki - Reksio"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Śnieg wkoło, bawimy się wesoło"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W REGIONALNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Latanie w przyszłości"
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ
DLA POMORSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI
zdobyte przez Antoninę Tymoszuk z gr. Brzoskwinki

 

OSIĄGNIĘCIA W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI
pt. "Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali?"
I miejsce zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki
Nagroda specjalna za osobowość sceniczną zdobyta przez
Klaudię Wiercińską z gr. Limonki
Wyróżnienie zdobyła Mia Barylska z gr. Cytrynki

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Szopka Bożonarodzeniowa"
zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki

 

I MIEJSCE W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Ludwik Zamenhof - twórca języka esperanto""
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Ludwik Zamenhof - twórca języka esperanto"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Kubuś Puchatek moim przyjacielem"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Kartka Bożonarodzeniowa"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Podlasie pędzlem malowane"
zdobyte przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki


NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Za co kocham Polskę?"
zdobyta  przez Hanię Muchę z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Podlasie pędzlem malowane"
zdobyte przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Białystok - moje miasto"
zdobyta przez Oskara Połowianiuka z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Moje morze ukochane - wspomnienie lata"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"
zdobyte przez Oliwię Falkowską z gr. Ananasy

 

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Marzenia małego człowieka"
zdobyta przez Hannę Muchę z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Moja ulubiona postać z bajki"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Moje spotkanie z literaturą Marii Konopnickiej, Ewy Szelburg - Zarembiny
lub Heleny Bechlerowej"
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy

 

II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNO - LITERACKIM
pt. „Moja wakacyjna podróż – stwórz własną książeczkę”
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]