Nasze Osiągnięcia

 

Rok 2023/2024


II MIEJSCE w miejskim konkursie plastycznym
w gr. VIII "Arbuzy"

Serdecznie gratulujemy Stanisławowi z grupy VIII "Arbuzy" zdobycia II miejsca w miejskim konkursie plastycznym
pt. "Podlaska łąka pędzlem malowana". Organizatorem w/w konkursu było
Przedszkole Samorządowe Nr 65 "Podlaskie Smyki"  w Białymstoku.

(Obraz 2 z 2)

 

 


Taneczny sukces naszych tancerzy 

1 maja 2024 roku w Białymstoku odbył się turniej tańca towarzyskiego o Puchar Dyrektora MDK, podczas którego wystąpiły nasze  zdolne przedszkolaki: Milan M. z Zosią S. oraz Kornelia G. z Frankiem C. Parki spisały się znakomicie, świetnie poradziły sobie z występem i tremą. Zajęły pierwsze miejsca i zdobyły złote medale  oraz sięgnęły po najwyższe trofeum Super Puchar.

 


NAGRODA w miejskim konkursie plastycznym
w gr. VIII "Arbuzy"

Serdecznie gratulujemy Milenie z grupy VIII "Arbuzy" otrzymania nagrody w miejskim konkursie plastycznym
pt. "Ziemię mamy tylko jedną". Organizatorem w/w konkursu było
Przedszkole Samorządowe Nr 39  w Białymstoku.

 


I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie literackim
w gr. "Kokosy"

Serdecznie gratulujemy Tobiaszowi Sz. z grupy VII "Kokosy" zajęcia I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie literackim pt. "Najciekawszy Limeryk". Organizatorem w/w konkursu było
Przedszkole Nr 18 "Wiolinek"  we Wrocławiu.


Taneczne sukcesy na Ogólnopolskiej Gali Tanecznej w Łomży i Otwartych Mistrzostwach Tańca w Zambrowie

20 kwietnia odbyła się Ogólnopolska Gala Taneczna  o Puchar Burmistrza Miasta Łomży. Nasze przedszkole fantastycznie zaprezentowała para taneczna — Marcelinka z grupy Mandarynki wraz z Milanem z grupy Poziomki . 

Nasza para znakomicie zatańczyła swoją choreografię i otrzymała 1. miejsce i złoty medal.

17 marca 2024 r. odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Tancerze i tancerki z  naszego przedszkola spisali się na medal, odnosząc kolejne sukcesy w następujących kategoriach:

do 6 lat:

Franek i Kornelia – 1 miejsce i Super Puchar

solistki 4-5 lat:

Marcelina – 1 miejsce i Super Puchar ,

solistki 6-7 lat:

Kornelia – 1 miejsce i Super Puchar , 

debiutantka: Zosia – 1 miejsce


WYRÓŻNIENIE w miejskim konkursie plastycznym
w gr. "Arbuzy"

Serdecznie gratulujemy Majeczce B. z grupy VIII "Arbuzy" otrzymania wyróżnienia w miejskim konkursie plastycznym pt. "Motyle są wśród nas". Organizatorem w/w konkursu było
Przedszkole Samorządowe Nr 87  w Białymstoku.

 


Laureatka miejskiego konkursu plastycznego
w "Arbuzach"

Serdecznie gratulujemy Lenie O. z grupy VIII "Arbuzy" otrzymania nagrody w miejskim konkursie plastycznym
pt. "Twórczość Renaty Piątkowskiej w oczach dziecka". Organizatorem w/w konkursu było
Przedszkole Samorządowe Nr 51 "Przyjazne" w Białymstoku.


Wyróżnienie ,,Ananasa'' w miejskim konkursie

Serdecznie gratulujemy Filipowi z grupy VI ,,Ananasy" otrzymania Wyróżnienia w miejskim konkursie ,,Mistrzowie Kodowania'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 6 w Białymstoku. Filip doskonale poradził sobie z trudnymi zadaniami z kodowania wymagającymi myślenia logicznego, niezwykłego skupienia i koncentracji. Filipowi życzymy dalszych sukcesów!


WIELKI SUKCES MAŁEJ SOLISTKI NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA SPORTOWEGO W GRAJEWIE 

9 marca odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo. Nasze przedszkole fantastycznie zaprezentowała solistka — debiutantka Marcelinka z grupy Mandarynki .

Nasza tancerka znakomicie zatańczyła swoją choreografię i otrzymała 1. miejsce, złoty medal  i najwyższe wyróżnienie w postaci pięknej statuetki . To wyróżnienie otrzymały tylko dwie dziewczynki z 18 solistek tańczących na parkiecie. 


I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla Kokosa

 Serdecznie gratulujemy Lenie D. z grupy VII "Kokosy" otrzymania I MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Polska oczami dziecka", zorganizowanym przez Przedszkole w Czerwieńsku.

Wielkie Gratulacje Leneczko!


Wyróżnienie Mandarynki w ogólnopolskim konkursie literackim

Miło nam poinformować, iż nasza Mandarynka Lidia Rutkowska zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim pod hasłem "Wiedza wszystkie dzieci, co zrobić ze śmieci". Serdecznie gratulujemy!


SUKCES na Ogólnopolskiej Gali Tanecznej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego, Prezydenta Łomży i Wójta Gminy Piątnica

25 listopada na hali sportowej w Piątnicy odbył się ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego, w którym wzięła  udział nasza Kornelią G.  wraz z partnerem Frankiem C. Występ dzieci został doceniony przez ogólnopolski skład sędziowski. Jury przyznało parze w kategorii do 7 lat 1. miejsce, złoty medal i dyplom. Franek z Kornelią pięknie zatańczyli walca angielskiego, sambę, cha-chę i polkę. Jesteśmy dumni z prezentacji naszych maluchów .Gratulujemy miłym tancerzom, Dyrekcji, rodzicom i naszej trenerce, pani Renatce. Życzymy kolejnych sukcesów! 


Nagroda dla "Brzoskwinki" i "Limonki" w przeglądzie piosenki

Miło nam poinformować, iż Emilia S.  z grupy "Brzoskwinki" oraz Weronika T. z grupy „Limonki” reprezentowały naszą placówkę i zdobyły nagrody podczas XII edycji przeglądu piosenki przedszkolnej inspirowanej literaturą dziecięcą „Witajcie w Naszej Bajce”.

Emilia zaprezentowała utwór "Popatrzcie na jamniczka", Weronika T. zaprezentowała utwór „Pszczółka Maja”
Dziewczynkom Gratulujemy występu!


Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że Jadzia W. z grupy VI ,,Ananasy" zdobyła wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym ,,Bohaterowie ulubionych bajek". Organizatorem konkursu było Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 6 w Białymstoku. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!


Nagroda w Przeglądzie Wiedzy o Polsce zdobyta przez Ananasy

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Oliwia M., Wiktoria G. i Filip G. z grupy ,,Ananasy'' reprezentowali nasze przedszkole i otrzymali nagrody oraz dyplomy za udział w ,,Przeglądzie wiedzy o Polsce''. Dzieci wykazały się dużą wiedzą o Polsce i zaprezentowały swoje umiejętności współpracy w zespole. Organizatorem w.w. przeglądu było Przedszkole Samorządowe Nr 85 w Białymstoku. Jesteśmy bardzo dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 


PUCHAR ZA UDZIAŁ W XXIV JESIENNYM FESTIWALU PIOSENKI ZDOBYTY PRZEZ ANANASY

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Aleksandra N. i Wiktor K. z grupy "Ananasy" zdobyli PUCHAR i otrzymali NAGRODY za udział w XXIV Jesiennym Festiwalu Piosenki. 

Organizatorem w.w. turnieju było Przedszkole Samorządowe Nr 51 "Przyjazne" w Białymstoku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 


NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU PRZYZNANA PANI DYREKTOR

Prezydent Miasta Białegostoku przyznał Pani Dyrektor Annie Barbarze Stopczyk nagrodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, za zaangażowanie w dzieło nauczania i wychowania młodego pokolenia. Cała społeczność przedszkola serdecznie gratuluje Pani Dyrektor i życzy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!


WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE ,,ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2023''

Nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie w konkursie ,,Organizacja ucząca się 2023’’ w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego w kategorii Sektor Publiczny. Konkurs organizowany był przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką. Za wyróżnienie otrzymaliśmy piękny grawerowany dyplom. To już czwarty raz, kiedy to ,,Brzoskwiniowy Raj'' zdobywa nagrodę w tym konkursie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]