Grupa VI - "Ananasy"


W roku szkolnym 2025/2026 w grupie pracują:
Agnieszka Lubicz-Sienicka - nauczyciel
Aleksandra Kuczewska - nauczyciel
Irena Wowk- woźna oddziałowa
Grupa pracuje:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00
Dzieci rano schodzą się w gr. III "Limonki",
od godziny 16:30 odbierane są z gr. II "Brzoskwinki".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konsultacje odbywają się na prośbę rodzica/ nauczyciela, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu.
Konsultacje z logopedą - Panią Natalią Skwira:
wtorek 11:30 - 14:00
Konsultacje z psychologiem - Panią Mirandą Truchta- Białasiewicz :
czwartek 7:00 - 9:00
Prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie z p. logopedą i p. psycholog
CZERWIEC
Tematy tygodniowe:
1.PRAWA O OBOWIĄZKI DZIECI.
2.CZYM PODRÓŻUJEMY?
3.NADCHODZI LATO.
4.BEZPIECZNE WAKACJE.

Język angielski - tematyka tygodniowa Czerwiec
- „Holidays”- zabawa dydaktyczna – wprowadzenie słów związanych z letnim wypoczynkiem na podstawie kart obrazkowych.
- „Revision”- gry i zabawy ruchowe – utrwalanie materiału leksykalnego, powtórzenie poznanych piosenek.
- „Fun and games”- gry i zabawy językowe – utrwalanie poznanego materiału leksykalnego.
- „Fun and games”- gry i zabawy językowe – utrwalanie poznanego materiału leksykalnego.
Słownictwo:
summer, holiday, sun, sea, plane, summer, beach umbrella, seashells, sand castle, palm.
Piątek, 24 kwietnia
Dnia 24 kwietnia 2026r.nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji CZYSTY BIAŁYSTOK zorganizowanej przez Urząd Miejski w Białymstoku Departament Gospodarki Komunalnej. Tego dnia wszystkie przedszkolaki wyposażone w rękawiczki ochronne i worki spacerowały wokół okolic przedszkola i zbierały odpady do odpowiednich worków. Przedsięwzięcie to ma na celu kształtowanie postaw proekologicznych , wzmocnienie poczucia odpowiedzialności za najbliższe otoczenie już od najmłodszych lat.
>> więcej ...
Czwartek, 23 kwietnia
Dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za zaangażowanie, udział w zbiórce, która odbyła się przy współpracy z firmą Green Office Ecologic. Miała ona na celu edukację ekologiczną oraz zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego. Zbiórka miała miejsce w dniach 20-22.04.2026r. Mimo krótkiego terminu przebiegu akcji, udało nam się zebrać okazałą ilość elektrośmieci. ♥️♥️♥️
>> więcej ...
Czwartek, 23 kwietnia
Warsztaty dla Rodziców w Ananasach
>> więcej ...
Sobota, 11 kwietnia ( 12:26 )
Z całego serca dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za ogromne zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce karmy dla Schroniska dla Zwierząt Dolina Dolistówki 🐾💛 podczas udziału
>> więcej ...
Piątek, 20 marca
Wiosenna Olimpijka przedszkolna odbyła się w sali wielofunkcyjnej ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Uroczystość została podzielona na dwie części – dla grup młodszych oraz starszych, co pozwoliło dostosować aktywności do możliwości dzieci.
>> więcej ...
Wtorek, 17 marca ( 23:27 )
🌸🌿 Pierwsza połowa marca w naszej grupie 🌿🌸
>> więcej ...
Wtorek, 17 marca ( 23:18 )
W naszej grupie mieliśmy niezwykle miłych gości – odwiedziły nas siostry Ady! 😊 Dziewczynki sprawiły dzieciom ogromną radość, przygotowując dla nich wyjątkowe spotkanie.
>> więcej ...
Wtorek, 17 marca ( 23:08 )
🌸🍍 Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w grupie „Ananasy” 🍍🌸
>> więcej ...
Poniedziałek, 9 marca
W naszym przedszkolu odbyła się niezwykła audycja muzyczna pt. „W stronę słońca”. Była to piękna, pełna muzyki i tańca opowieść o małej Deszczówce.
>> więcej ...
Środa, 4 marca ( 0:39 )
👷♂️ Wizyta wyjątkowego gościa – taty Łucji!
>> więcej ...