Olimpijka Sportowa

We środę, 24.05.2023 dzieci z grup III, IV, V, VI, VII, VIII rywalizowały ze sobą w Olimpijce Sportowej. Młodsze dzieci z grup I i II dzielnie dopingowały swoich starszych kolegów okrzykami i pięknymi transparentami. Przedszkolaki wykazały się sprawnością fizyczną i sprytem w slalomie między pachołkami. Świetnie sobie poradziły w biegu z woreczkiem na głowie i w biegu z przekładaniem szarfy przez siebie. Nie zabrakło biegów w worku i wyścigu z przekładaniem piłki nad głową i pod nogami. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, czego dowodem był remis dwóch drużyn na pierwszym miejscu po pięciu konkurencjach. Po niezwykle emocjonującej dogrywce wyniki z wszystkich konkurencji były następujące:

I miejsce – grupa VIII ,,Arbuzy’’

II miejsce – grupa VII ,,Kokosy’’

III miejsce – grupa VI ,,Ananasy’’

IV miejsce – grupa V ,,Poziomki’’

V miejsce - grupa IV ,,Mandarynki''

VI miejsce - grupa III ,,Limonki''.

Każda z grup otrzymała nagrody – dyplom i piękną złotą statuetkę. To były niesamowite zawody sportowe!

 

Dzisiejsze zawody odbyły się w ramach Tygodnia Ruchu- MOVE WEEK w naszym przedszkolu. W ramach Tygodnia Ruchu (MOVE Week) na terenie całej Europy odbywają się wydarzenia sportowe promujące korzyści wynikające z regularnej aktywności fizycznej.

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu @V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy"DolnyŚląsk"

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]