,,Pingwiny'' - wycieczka „Kokosów” do Galerii Sleńdzińskich

W poniedziałek (06.02.2023 r.) ,,Kokosy'' pojechały na pierwsze z dwóch zaplanowanych warsztatów artystycznych do Galerii Sleńdzińskich. Na początku dzieci poznały i obejrzały twórczość Ludomira Sleńdzińskiego. Dowiedziały się czym różni się portret od autoportretu. W dalszej części spotkania dzieci uczestniczyły w warsztacie artystycznym. „Kokosy” wykonały pracę przedstawiającą pingwiny w mroźnej krainie. Było przy tym dużo pracy, gdyż wymagała ona połączenia kilku technik: za pomocą farb akrylowych malowały zimowy krajobraz, ryzowały pastelami, wycinały z papieru. „Kokosy” zachwyciły nas i panie z galerii swoimi zdolnościami artystycznymi oraz grzecznym zachowaniem, za które zostały pochwalone przez pracowników Galerii.

Efekty możecie Państwo zobaczyć na wystawie  w przedszkolu. Serdecznie zapraszamy.Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]