Zadania na wtorek :)

 

Plakat z typografią dzień dobry oraz kwiatami

Dzień dobry Kokoski :) Jak tam po Świętach? Odpoczęliście? Brzuszki pełne? :) aaaa, no i jak Śmigus- Dyngus? Mokre ubrania? Mam nadzieję, że tak rozsądnie się polewaliście :)

 

Dziś p. Paulinka wprowadziła Wam literkę "j". Utrwalcie ją sobie wykorzystując dwa poniższe linki:

https://view.genial.ly/5eaa64edb031cc0d780d77a6/interactive-image-zabawy-z-litera-j

https://view.genial.ly/5e81b0573fea8d0db0d9f2f4/learning-experience-challenges-gdzie-jest-j

 

Poszukajcie też w Waszych domach jak najwięcej przedmiotów zawierających w swojej nazwie "j". Ciekawe komu uda się znaleźć ich jak najwięcej? Zapiszcie słowa na kartce. Pochwalicie się p. Paulince jutro! :) 

Poniżej podsyłam również jajeczną kartę pracy :) jajeczka są białe, puste. Waszym zadaniem będzie przekształcenie ich wg Waszego pomysłu. Możecie dorysowywać wszystko, co tylko chcecie! Popuśćcie wodze fantazji, niech to będzie coś nieszablonowego, kreatywnego!:) 

 

A jak już się naszukacie tego "j" w Waszych domach, przekształcicie jajeczka w małe cuda, odpocznijcie sobie tanecznie :) chyba to lubicie, prawda? 

I nie zapomnijcie zrobić naszego codziennego zestawu ćwiczeń, a szczególnie 3, które wzmacniają mięśnie posturalne: w leżeniu tyłem- ćwiczenia na brzuch, w leżeniu przodem- ćwiczenia na mięśnie grzbietu, w pozycji jak do czworakowania tyłem- wzmocnienie mięśni brzucha i pośladków. Nauczcie rodziców tych ćwiczeń, poćwiczcie razem :) co najmniej 15 powtórzeń każdego ćwiczenia! :)

 

Ściskam mocno,

p.Ania Załączniki:

  • jajko.jpg  (27.36 KB)


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]