ZAJĘCIA OTWARTE Z DZIADKAMI: spotkanie pierwsze
"Zabawy z dawnych lat"

25 października Ananasy uczestniczyły w pierwszym z cyklu zajęć otwartych z dziadkami. Zwykle w przedszkolach nauczyciele chcą się spotykać i współpracować z rodzicami- my chcemy włączyć do naszego życia dziadków. Przecież są oni wielką częścią życia dzieci! 

W tym miesiącu powróciliśmy do zabaw z dawnych lat. Na początku dziadkowie poznali naszą piosenkę powitalną i odśpiewali ją z nami parokrotnie, włączając w to element gry aktorskiej! A później przystąpiliśmy już do najlepszej zabawy! :) wspólnie budziliśmy misia ("Stary niedźwiedź mocno śpi"), skradaliśmy się w kierunku Baby Jagi ("raz-dwa-trzy-Baba Jaga patrzy!"), uciekaliśmy od wilka ("Gąski, gąski do domu!") ,a także ćwiczyliśmy jeszcze nasz refleks podczas zabawy w "Krowę". Wszystkim towarzyszyły uśmiechy i dobre humory! 
 

Serdecznie dziękujemy Państwu za obecność, poświęcony czas i wielką otwartość na nas! Przyszliście tak tłumnie, z takim cudownym nastawieniem, zarażaliście uśmiechem, to czysta przyjemność móc z Państwem współpracować! Jesteście wspaniali! :) :) :) 

Już dziś serdecznie zapraszamy na listopadowe zajęcia andrzejkowe- w piątek, 30.11.! Czekamy na Was! :) 

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]