Fotomaluszek - Poziomki na wycieczce

W poniedziałek (9 stycznia) Poziomki wyruszyły na wycieczkę do Studio FotoMaluszek na warsztaty fotograficzne. Pan fotograf Robert z pasją opowiadał nam o swoim zawodzie. Pokazał różnicę między dawnym a współczesnym aparatem fotograficznym, opowiedział o różnorodnych lampach, parasolach i statywach fotograficznych oraz opowiedział o tym, co jest niezbędne do wykonania zdjęcia. Dowiedzieliśmy się również jak pozować, czyli ustawić się do zdjęcia i czym jest zdjęcie portretowe. 

Największą radością było jednak zamienie się w fotografa i samodzielne wykonywanie zdjęć kolegom i koleżankom. Samo studio wywarło na nas również ogromne wrażenie, było w nim dużo scenografii i rekwizytów niezbędnych do zrobienia sesji zdjęciowej. 

Wycieczkę można zaliczyć do udanej, z nadmiaru wrażeń niektórzy usnęli w drodze powrotnej do przedszkola! 😊Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]