"Mali Artyści"- tematyka tygodniowa

 

Witajcie Kochani!

Część z nas wróciła do przedszkola, ale jednak duża część została w domach. Będziemy zamieszczać dla Was propozycje zabaw na cały tydzień :)

 

W tym tygodniu tematyką tygodniową są "Mali Artyści". W związku ze zbliżającym się Dniem Matki obejrzyjcie film. Myślę, że dzięki niemu zrobicie wiele pięknych prezentów! Do dzieła! :) 

 

warto również poćwiczyć, dbać o zdrowie. Poszalejcie trochę!

 

Robiliście kiedyś coś z masy porcelanowej? To masa dużo bardziej trwała (nie kruszy się) niż masa solna, a można z niej wyczarować naprawdę przepiękne rzeczy... Poniżej przepis na nią. Fajnym sposobem jest wykorzystanie szydełkowych serwetek- wystarczy docisnąć je do masy, a ich wzór ślicznie odbija się na niej. 

Cold porcelain Recipe..zimna porcelana przepis...jak zrobić masę zimna porcelana

Jak zrobić jajko z masy solnej - kurs ~ ***Sztuka n!epoważna*** Natalia Zabawamasa solna, owieczki, wielkanocUwielbiam masę solną i lepienie z nich dekoracji. Nie lubię natomiast jej suszenia w piekarniku. Suszenie masy solnej zazwyczaj kończy się u mnie jej spaleniem.. Szukałam zatem innego rozwiązania &…Dekoracje świąteczne, ozdoby choinkowe, zawieszki i piki z masy porcelanowej, proste i szybkie diy. Meeega efektowne ozdoby. 

#linkwbio #masaporcelanowa #diy #handmade #dekoracje #święta #bożenarodzenie #zawieszka #serce #porcelainmass

 

Działania artystyczne to przede wszystkim dużo pracy dłoni, palców. Poćwiczcie więc motorykę małą:

zamaczając palec w farbie stempluj kwiaty hiacyntu :) miłej pracy!


 ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]