Tor Wojtka

 

Otwierać takie maile z samego rana to po prostu... uśmiech na cały dzień... Ale od początku :)

Dla nas, pań które zawsze "męczyły" dzieci ruchowo, mówiły jakie to jest ważne dla rozwoju, dostać fotorelację z tego, jak działacie w domu jest po prostu bezcenne! 

Dziś rano otworzyłam maila od taty Wojtka, a w nim poniższe zdjęcia... Cała rodzina zaangażowała się w stworzenie toru przeszkód... Wiecie, to jest tak fantastyczny widok... zwykłe przedmioty znajdujące się pod każdym domem... Ale dla nas najważniejsze jest co innego: Wasz czas razem, wspólne kombinowanie co i jak zrobić, uśmiech, radość, bliskość, no i przede wszystkim- aktywność Wojtka (a myślę, że i całej rodziny); 

Kochani, nie potrzebujemy wcale profesjonalnych sprzętów, by móc ćwiczyć. Wykorzystujcie to, co macie pod ręką- zarówno do ćwiczeń, jak i do zabawy. Sami już pewnie to nieraz zauważyliście, że najfajniejsza zabawka potrafi się znudzić, ale cały stół rolek po papierze, kleju, materiałów, fasoli itd zajmuje dziecko na baaaaaardzo dlugo. Stąd nasze pomysły zabaw z wykorzystaniem zwykłych domowych rzeczy ("strefa rodzica"); wyszukiwanie kreatywnych stron z ćwiczeniami (facebook- zdrowe sprawne dzieci); czy zachęty do zajrzenia na ciekawe, wartościowe strony. My z p. Julką jesteśmy wielkimi miłośniczkami strony "pinterest"- można tam znaleźć naprawdę skarby! Zajrzyjcie! 

Ogromne uściski i wielkie buziaki ślemy w kierunku Wojtka i całej Rodzinki! Jesteście wspaniali! Pozdrawiamy serdecznie!

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]