"Dzień Babci i Dziadka" w "Mandarynkach"

W piątek serduszka wszystkich przedszkolaków były bardzo, bardzo gorące, a to za sprawą wielkiej MIŁOŚCI, która wypełniała ich całe wnętrze i była skierowana prosto do ukochanych Babć i Dziadków. Największy dowód swojej wielkiej wdzięczności za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom „Mandarynki” przekazały podczas niesłychanie miłej uroczystości z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Z pewnością był to jeden z piękniejszych dni w życiu wszystkich przedszkolaków, dzień pełen życzliwości, wzruszeń, czułości i radości. Wszystkim swoim najbliższym – dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane niespodzianki i zapewniły, że już na zawsze pozostaną w ich małych serduszkach!!!

Oby takich chwil było jak najwięcej!!!

 Serdecznie dziękujemy wszystkim RODZICOM, którzy włączyli się w przygotowanie słodkiego poczęstunku i jeszcze większe uświetnienie naszej uroczystości!!!Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]