Zajęcia dodatkowe

DBAJĄC O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UZDOLNIEŃ I ZAINTERESOWAŃ DZIECI,
PROPONUJEMY BEZPŁATNY PAKIET ZAJĘĆ DODATKOWYCH:

 KOŁO PLASTYCZNE

...
 

8623-girl-painting-the-rainbow-1680x1050-artistic-wallpaper

Głównym celem zajęć „koła plastycznego” jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych dzieci oraz ich wrodzonych możliwości twórczych poprzez różnorodną aktywność plastyczną. Podejmowane na zajęciach działania wpłynął na rozwój kreatywności i pomysłowości dziecka oraz nabycia umiejętności stosowania atrakcyjnych technik plastycznych z wykorzystaniem ciekawych materiałów i narzędzi pracy.
Prowadzenie: Iwona Romanowska,KOŁO  WOKALNO- MUZYCZNE

...

mkids

Podczas spotkań przedszkolaki maja okazję rozwijać umiejętność odbioru i przeżywania muzyki oraz doskonalić swoje muzyczne talenty. Jednym z celów zajęć jest uwrażliwienie dzieci na piękno muzyki oraz wyposażenia ich w dodatkowe umiejętności takie jak: granie na instrumentach, tworzenie muzyki, odkrywanie dźwięków.
Prowadzenie:  Paulina Mażewska, Edyta NobertKOŁO MAŁEGO KIEROWCY

...

30-Custom-Little-Driver-Personalized-Address-Labels

Koło małego kierowcy ma na celu ukierunkowanie dzieci na prawidłowe zachowania i bezpieczeństwo na drodze oraz rozwijanie zainteresowań związanych z motoryzacją.
Prowadzenie: Monika LulewiczKOŁO MATEMATYCZNE

...

 

Prowadzenie: Magdalena Mielech, Karolina Adamska

 

ZAJĘCIA RUCHOWE

...

 

Zabawy i ćwiczenia w przedszkolu spełniają ważną rolę, ponieważ pozwalają na zachowanie prawidłowej postawy oraz wzmacniają odporność fizyczną dzieci. Poprzez zabawy i ćwiczenia ruchowe, dzieci pokonują trudności dzięki czemu wzmacniają wiarę we własne możliwości.

Prowadzenie: Katarzyna Walińska, Anna Kuba


KOŁO GRAFOMOTORYCZNE

...

 

Nauka pisania to sztuka, którą będzie musiało opanować każde dziecko. Dlatego na tych zajęciach poznamy wzory litero podobne, będziemy rysować po śladzie obrazki, które zmieniać się będą w kolorowe arcydzieła oraz doskonalić prace ręki i sprawność manualną u dzieci. Doskonalić będziemy nie tylko umiejętności pisania czy rysowania, ale również wycinania nożyczkami, wiązania sznurowadeł czy zapinania guzików.

Prowadzenie: Agnieszka Lubicz - Sienicka


KOŁO KULINARNE

...

 

Zajęcia kulinarne to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dla dziecka. W miłej atmosferze dzieci będą mogły nauczyć się  pracy w grupie, zdobyć nowe doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze się bawić . Te zajęcia to fascynująca podróż do świata smaków, zapachów i kolorów. Dzięki zabawie w gotowanie w prosty i przyjemny sposób można wspierać dziecko w poznawaniu zmysłowym i rozumieniu przez nie otaczającego go świata. Zajęcia te mają na celu nauczyć dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowywania potraw oraz zachęcić przedszkolaki do zdrowego odżywiania pokazując, że to, co jest zdrowe może też ładnie wyglądać i wyśmienicie smakować. Dzieci samodzielnie będą mogły przygotować swoje ulubione potrawy, będziemy kroić, mieszać,  smarować, czasem ucierać, często miksować i piec, w międzyczasie przepysznie się bawić. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólna degustacja przygotowanych potraw.

Prowadzenie: Julia Niedźwiecka, Paulina Jabłońska


KOŁO BADAWCZE

...

"Koło badawcze" ma na celu rozbudzenie u dzieci ciekawości otaczającym światem przyrody oraz nauczenie ich prowadzenia obserwacji, wyciągania trafnych wniosków z przeprowadzonych doświadczeń, eksperymentów i zjawisk przyrodniczych.

Prowadzenie: Magdalena Łuckiewicz

 

 


BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLNA

...

20141028_pasowanie_1

W naszym przedszkolu funkcjonuje biblioteka dla dzieci i dorosłych. Przyszłym czytelnikom zaszczepiamy chęć do czytania; utwierdzamy w przekonaniu, że książka do źródło wiedzy i przyjemności. Czytanie dziecku rozbudza ciekawość świata, zapewnia prawidłowy rozwój emocjonalny, pomaga w wychowaniu.
Prowadzenie: Magdalena ŁuckiewiczRELIGIA

Zajęcia przybliżające dzieciom treści religijne.

religia2

RELIGIA KATOLICKA:
Prowadzenie: ks. Piotr Puchalski


RELIGIA PRAWOSŁAWNA:
Prowadzenie: Anna Charkiewicz

 


TERAPIA PEDAGOGICZNA

...

Workforce%20Development

Terapia pedagogiczna w przedszkolu ukierunkowana jest na usprawnianie funkcji słuchowych, wzrokowych, ruchowych dzieci i ich właściwej koordynacji. Celem zajęć jest wyrównywanie opóźnień i tym samym zapobieganie niepowodzeniom szkolnym.
Prowadzenie: Agnieszka MaciorowskaJĘZYK ANGIELSKI

Czwartek: 9:00 - 11:15 

angielski-okragly

Nauka języka angielskiego w zakresie podstaw dla początkujących dzieci. Zajęcia w formie gier i zabaw językowych. Dzieci uczą się podczas zabaw z nauczycielem.
Prowadzenie: Agnieszka Lubicz- Sienicka, Paulina Jabłońska, Magdalena Mielech, Karolina Adamska,RYTMIKA

Wtorek: 9:00 – 11:30
(w poszczególnych grupach)

rytm

Podczas zajęć rytmicznych dziecko ma kontakt z muzyką graną na różnych instrumentach, takich jak: pianino, ukulele, flet poprzeczny, dzwonki chromatyczne oraz instrumenty perkusyjne. Program zajęć uwzględnia twórczy wkład dziecka poprzez improwizacje wokalne, instrumentalne oraz ruchowe. Zajęcia dostosowywane są do wieku i możliwości dzieci poprzez odpowiedni dobór zabaw, piosenek i ćwiczeń. W ciągu całego roku szkolnego w każdej grupie wiekowej wprowadzane są piosenki tematycznie związane z aktualną porą roku lub piosenki znane od pokoleń - piosenki ludowe czy też inne, znane pokoleniu dziadków. Cykl zajęć umuzykalniających ma na celu uwrażliwienie dziecka na różne elementy muzyki.
Prowadzenie: Renata Lewczuk- Kuzyka

 


OFERTA PŁATNYCH ZAJĘĆ DODATKOWYCH:


ZUMBA

...
Prowadzenie:

PRZEDSZKOLIADA

...
Prowadzenie: 

SZACHY

...
Prowadzenie:

TANIEC TOWARZYSKI

...
Prowadzenie:

KOCHAM ROBOTY - programowanie dla dzieci

...
Prowadzenie:

 

"ABC" - Szkoła Języków Obcych"

...

  Prowadzenie:

 


góra strony