Zajęcia dodatkowe


 

DBAJĄC O WSZECHSTRONNY ROZWÓJ UZDOLNIEŃ I ZAINTERESOWAŃ DZIECI, PROPONUJEMY BEZPŁATNY PAKIET ZAJĘĆ DODATKOWYCH:

 



KOŁO PLASTYCZNE

Poniedziałek: 12:30 - 13:00
 

8623-girl-painting-the-rainbow-1680x1050-artistic-wallpaper

Głównym celem zajęć „koła plastycznego” jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych dzieci oraz ich wrodzonych możliwości twórczych poprzez różnorodną aktywność plastyczną. Podejmowane na zajęciach działania wpłynął na rozwój kreatywności i pomysłowości dziecka oraz nabycia umiejętności stosowania atrakcyjnych technik plastycznych z wykorzystaniem ciekawych materiałów i narzędzi pracy.
Prowadzenie: Iwona Romanowska, Marta Brejnak

 



KOŁO MUZYCZNE

Środa: 12:30 - 13:00

mkids

Podczas spotkań przedszkolaki maja okazję rozwijać umiejętność odbioru i przeżywania muzyki oraz doskonalić swoje muzyczne talenty. Jednym z celów zajęć jest uwrażliwienie dzieci na piękno muzyki oraz wyposażenia ich w dodatkowe umiejętności takie jak: granie na instrumentach, tworzenie muzyki, odkrywanie dźwięków.
Prowadzenie: Agnieszka Sawicka, Katarzyna Gawryluk

 



KOŁO MAŁEGO KIEROWCY

Czwartek: 12:30 - 13:00

30-Custom-Little-Driver-Personalized-Address-Labels

Koło małego kierowcy ma na celu ukierunkowanie dzieci na prawidłowe zachowania i bezpieczeństwo na drodze oraz rozwijanie zainteresowań związanych z motoryzacją.
Prowadzenie: Monika Lulewicz

 



KOŁO TEATRALNE

Środa: 12:30 - 13:00

childdramaworkshops_logo

Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy teatralne przynosi im wiele korzyści rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, która staje się wyrazista i melodyjna, sprzyja umuzykalnieniu, rozwija płynność ruchów oraz zwiększa poczucie własnej wartości, jest również okazją do wspaniałej zabawy, dając wiele satysfakcji.

Prowadzenie: Irena Puczko, Edyta Nobert, Anna Kuba

 


ZAJĘCIA RUCHOWE

Wtorek: 12:30 - 13:00

 

Zabawy i ćwiczenia w przedszkolu spełniają ważną rolę, ponieważ pozwalają na zachowanie prawidłowej postawy oraz wzmacniają odporność fizyczną dzieci. Poprzez zabawy i ćwiczenia ruchowe, dzieci pokonują trudności dzięki czemu wzmacniają wiarę we własne możliwości.

Prowadzenie: Katarzyna Walińska

 

 

LOGOPEDIA

Czwartek: 12.30 - 13.30

Prowadzenie: Beata Jakończuk



BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLNA

Poniedziałek:14:30 - 15:30

20141028_pasowanie_1

W naszym przedszkolu funkcjonuje biblioteka dla dzieci i dorosłych. Przyszłym czytelnikom zaszczepiamy chęć do czytania; utwierdzamy w przekonaniu, że książka do źródło wiedzy i przyjemności. Czytanie dziecku rozbudza ciekawość świata, zapewnia prawidłowy rozwój emocjonalny, pomaga w wychowaniu.
Prowadzenie: Magdalena Łuckiewicz

 

 



RELIGIA

Zajęcia przybliżające dzieciom treści religijne.

religia2

RELIGIA KATOLICKA:
Prowadzenie: ks. Wiesław Szanciło


RELIGIA PRAWOSŁAWNA:
Prowadzenie: Walentyna Stocka

 



TERAPIA LOGOPEDYCZNA

logopedia4

Usuwanie lub wyrównywanie opóźnień rozwoju i zaburzeń mowy. Ćwiczenia indywidualne usprawniające narządy mowy, aparat oddechowy, korygujące wady wymowy. Ćwiczenia słuchu fonematycznego.
Prowadzenie: Alicja Jastrzębska
 



TERAPIA PEDAGOGICZNA

Wtorek:12:30-13:30

Workforce%20Development

Terapia pedagogiczna w przedszkolu ukierunkowana jest na usprawnianie funkcji słuchowych, wzrokowych, ruchowych dzieci i ich właściwej koordynacji. Celem zajęć jest wyrównywanie opóźnień i tym samym zapobieganie niepowodzeniom szkolnym.
Prowadzenie: Agnieszka Maciorowska

 



JĘZYK ANGIELSKI

Wtorek: 12:00 - 12:45
Czwartek: 9:25 - 11:40 

angielski-okragly

Nauka języka angielskiego w zakresie podstaw dla początkujących dzieci. Zajęcia w formie gier i zabaw językowych. Dzieci uczą się podczas zabaw z nauczycielem.
Prowadzenie: Marta Brejnak
 



RYTMIKA

Wtorek: 9:00 – 11:15
(w poszczególnych grupach)

rytm

Podczas zajęć rytmicznych dziecko ma kontakt z muzyką graną na różnych instrumentach, takich jak: pianino, ukulele, flet poprzeczny, dzwonki chromatyczne oraz instrumenty perkusyjne. Program zajęć uwzględnia twórczy wkład dziecka poprzez improwizacje wokalne, instrumentalne oraz ruchowe. Zajęcia dostosowywane są do wieku i możliwości dzieci poprzez odpowiedni dobór zabaw, piosenek i ćwiczeń. W ciągu całego roku szkolnego w każdej grupie wiekowej wprowadzane są piosenki tematycznie związane z aktualną porą roku lub piosenki znane od pokoleń - piosenki ludowe czy też inne, znane pokoleniu dziadków. Cykl zajęć umuzykalniających ma na celu uwrażliwienie dziecka na różne elementy muzyki.
Prowadzenie: Katarzyna Gawryluk


OFERTA PŁATNYCH ZAJĘĆ DODATKOWYCH:


ZUMBA

Czwartek:13:05-15:10
Prowadzenie: PAARO - Joanna  Żmiejko

PRZEDSZKOLIADA

Poniedziałek:12:30-14:30
Prowadzenie: : Tomasz Koniczek

SZACHY

Piątek:12:30-14:30
Prowadzenie: Weronika Żochowska

TANIEC TOWARZYSKI

Środa:13:30-14:30
Prowadzenie: Renata Kuzyka

KOCHAM ROBOTY - programowanie dla dzieci

Środa:14:30-15:00
Prowadzenie: Karol Krysztofiec

 

 

 

 


góra strony