Wizyta Księdza Biskupa w naszym przedszkolu
W naszym przedszkolu odbyła się dziś wyjątkowa uroczystość.
Gościliśmy Księdza Biskupa Henryka Ciereszko wraz z kapłanami z Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Białymstoku.
Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Tomasz Klim Zastępca Prezydenta Miasta Białystok.
Spotkanie przebiegało w serdecznej i podniosłej atmosferze.


