Nasze Osiągnięcia

Rok 2018/2019

 

II MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wiosna w oczach dziecka"
zdobyte przez Zosię W. z gr. "Cytrynki" 

 

I MIEJSCE ( ex aequo ) W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGOPEDYCZNO - PLASTYCZNYM
pt. „Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie - trudne wierszyki łamiące języki”
zdobyte  przez Martynkę K. z gr. „Mandarynki”

 

I MIEJSCE ( ex aequo ) W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGOPEDYCZNO - PLASTYCZNYM
pt. „Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie - trudne wierszyki łamiące języki”
zdobyte  przez Laurę J. z gr. „Mandarynki”

 

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.
"Utwory Jana Brzechwy w dziecięcej wyobraźni"
zdobyta  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
zdobyte przez Mateusza R. z gr. "Cytrynki" 

 

I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Podróże Koziołka Matołka”
zdobyte  przez Luizę A. z gr. „Mandarynki”

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
zdobyte przez Julię Bielecką. z gr. "Limonki" 

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
Zdobyte przez Mateusza R. z gr. "Cytrynki" 

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Bezpieczni w sieci”
zdobyte  przez Nicolę D. z gr. „Mandarynki”

 

NAGRODA W V MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.
"Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"
zdobyta  przez Pawła O. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Wielka Brytania oczami dziecka"
zdobyte przez Annę K. z gr. "Mandarynki" 

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Baje, bajki, bajeczki"
zdobyte przez Weronikę S. z gr. "Cytrynki"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Nasz Przyjaciel Mikołaj"
zdobyte przez Marysię R. z gr. "Kokosy"

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM
pt. „Ojczyzna słowem malowana”
zdobyte  przez Aleksandra R. z gr.
"Mandarynki"

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Polski żołnierz moim bohaterem
zdobyte  przez Martynkę K. z gr. Mandarynki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Moja ojczyzna - wolność w kolorach
zdobyte  przez Olę M. z gr. Poziomki

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Z czego słyną największe miasta w Polsce
zdobyte  przez Marysię R. z gr. Kokosy

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „100 miejscowości niepodległej
zdobyte  przez Natalię M. z gr. Kokosy

 

NAGRODY ZA UDZIAŁ W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM QUIZIE WIEDZY O NASZYM KRAJU
zdobyte przez Natalkę M., Ignacego K. i Jakuba K. z gr. Kokosy

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Podlasie pędzlem malowane
zdobyta  przez Rozalię L. z gr. Poziomki

 

UDZIAŁ Juli i Adasia z gr. Limonki
W JESIENNYM FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Dawna polska wieś
zdobyte  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Polska w oczach dziecka 100 lat po odzyskaniu niepodległości
zdobyte przez Laurę R. z gr. Brzoskwinki

 

UDZIAŁ Igora A. z gr. Brzoskwinki W VII EDYCJI PRZEGLĄDU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ
INSPIROWANEJ LITERATURĄ DZIECIĘCĄ

pt. „Witajcie w naszej bajce
 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Kot w butach w podróży po Polsce
zdobyte  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Podróże po Podlasiu
zdobyta  przez Igora A. z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO - POETYCKIM
pt. „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy
zdobyte  przez Pawła J. z gr. Mandarynki
 

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Mój ulubiony Święty
zdobyte  przez Laurę J. z gr. Mandarynki
 

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Flaga Polski w oczach dziecka
zdobyte  przez Nicolę D. z gr. Mandarynki

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Francja oczami przedszkolaka
zdobyte  przez Bruno K. z gr. Mandarynki

 

 WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Marzenia małego człowieka
zdobyte  przez Luizę A. z gr. Mandarynki

 

 NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Czary Pani Jesieni
zdobyta  przez Martynkę K. z gr. Mandarynki

 

GŁÓWNA NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Pszczółka mała
zdobyta  przez Emilkę R. z gr. Mandarynki

 

 

 

Rok 2017/2018
 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Bocian w literaturze dziecięcej
zdobyte  przez Hanię Gryko - Lipską z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Maluchy, średniaki i starszaki to bezpieczne przedszkolaki
zdobyte  przez Nicolę Doda z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE HONOROWE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Nie (Sprawność) w szarości"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

III MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Widzę świat na niebiesko
zdobyte  przez Anię Klimczuk z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Zwierzęta chronione w Polsce
zdobyte  przez Hanię Mucha z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Patriotyczna rodzina
zdobyta  przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO - PATRIOTYCZNYM
pt. „Kocham Cię Polsko!
zdobyte  przez Laurę Jaworowicz z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Św. Jan Paweł II - przyjaciel dzieci i dorosłych
zdobyta  przez Hanię Muchę z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Zabytki w moim mieście
zdobyte  przez Nicolę Doda z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
pt. "Kids Love English"
zdobyta przez Hannę Szczykowską i Milenę Jacewicz z gr. Poziomki

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Polskę kocham Polskę zwiedzam"
zdobyte przez Hanię Mickiewicz z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Anna Dymna w oczach dziecka"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Zwiastuny wiosny
zdobyte  przez Emilkę Rutkowską z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Z Rodziną po Zdrowie""
zdobyta przez Szymona Choroszewskiego z gr. Poziomki

 

WYRÓŻNIENIE W RODZINNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.: „RUCH TO ZDROWIE – MAMO TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ W DAWNE GRY I ZABAWY PODWÓRKOWE”
zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Autyzm – spójrz inaczej
zdobyte  przez Laurę Jaworowicz z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Eko Ziemia - wsłuchaj się w naturę"
zdobyte przez Rozalię Lewczuk z gr. Limonki

 

NAGRODA W RODZINNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.: „RUCH TO ZDROWIE – MAMO TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ W DAWNE GRY I ZABAWY PODWÓRKOWE”
zdobyte przez Olę Michaluk z gr. Limonki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Koziołek Matołek zwiedza Polskę"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM
pt. „Polska moją Ojczyzną
zdobyta  przez Pawełka Jarmińskiego z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Wojsko w oczach dziecka"
zdobyte przez Oskara Połowianiuka z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Z Rodziną po Zdrowie""
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM
pt. "Wiosna wierszem"
zdobyte przez Jana Zasim z gr. Poziomki

 

NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Przygody Tymoteusza Rymcimci
zdobyta  przez Pawełka Jarmińskiego z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Dzień Św. Patryka
zdobyte  przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „Żegnaj Zimo – Witaj Wiosno
zdobyta  przez Emilkę Rutkowską z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Strój karnawałowy"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. „St. Patrick’s Day”
zdobyte  przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Bajkowa postać w lodowej krainie"
zdobyte  przez Anię Klimczuk z gr. Brzoskwinki


I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKO - PLASTYCZNYM
pt.:"Zapomniane tradycje regionalne"
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy
 

NAGRODA W  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.:"W krainie baśni"
zdobyta przez Kingę Radaszkiewicz z gr. Cytrynki
 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt.:"Wielkanocna ozdoba"
zdobyte przez Maję Matowicką z gr. Limonki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
"Wielkanoc tuz, tuż..."
zdobyte przez Amelię Szymanowską z gr. Poziomki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Co to jest zdrowie?"
zdobyta  przez Laurę Jaworowicz z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W KONKURSIE NA TRADYCYJNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

zdobyta przez Marcela Orzechowskiego z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Co to jest zdrowie?"
zdobyte przez Matyldę Świsłocką z gr. Limonki

 

WYRÓŻNIENIE W MIEJSKIM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ
pt. "Musical English"
zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki 

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Marszałek Józef Piłsudski oczami dziecka"
zdobyta  przez Hanię Muchę z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Barwny karnawał"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Mój przyjaciel z dobranocki - Reksio"
zdobyte przez Magdalenę Turowską z gr. Ananasy

 

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Mój przyjaciel z dobranocki - Reksio"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt."Śnieg wkoło, bawimy się wesoło"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W REGIONALNYM  KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Latanie w przyszłości"
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ
DLA POMORSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI
zdobyte przez Antoninę Tymoszuk z gr. Brzoskwinki

 

OSIĄGNIĘCIA W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI
pt. "Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali?"
I miejsce zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki
Nagroda specjalna za osobowość sceniczną zdobyta przez
Klaudię Wiercińską z gr. Limonki
Wyróżnienie zdobyła Mia Barylska z gr. Cytrynki

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Szopka Bożonarodzeniowa"
zdobyte przez Milenę Jacewicz z gr. Poziomki

 

I MIEJSCE W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Ludwik Zamenhof - twórca języka esperanto""
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W MIĘDZY PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Ludwik Zamenhof - twórca języka esperanto"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Kubuś Puchatek moim przyjacielem"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Kartka Bożonarodzeniowa"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Podlasie pędzlem malowane"
zdobyte przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki


NAGRODA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Za co kocham Polskę?"
zdobyta  przez Hanię Muchę z gr. Brzoskwinki

 

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Podlasie pędzlem malowane"
zdobyte przez Martynkę Kryńską z gr. Brzoskwinki

 

NAGRODA W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Białystok - moje miasto"
zdobyta przez Oskara Połowianiuka z gr. Ananasy

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Moje morze ukochane - wspomnienie lata"
zdobyte przez Zosię Oniszczuk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"
zdobyte przez Oliwię Falkowską z gr. Ananasy

 

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Marzenia małego człowieka"
zdobyta przez Hannę Muchę z gr. Brzoskwinki

 

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Moja ulubiona postać z bajki"
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
pt. "Moje spotkanie z literaturą Marii Konopnickiej, Ewy Szelburg - Zarembiny
lub Heleny Bechlerowej"
zdobyte przez Lidię Kotowicz z gr. Ananasy

 

II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNO - LITERACKIM
pt. „Moja wakacyjna podróż – stwórz własną książeczkę”
zdobyte przez Magdalenę Michaluk z gr. Ananasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


góra strony