Kokosy poznają zawody swoich Rodziców

W czwartek odwiedził naszą grupę tata naszej Basi, który jest specjalistą do spraw marketingu. Nasz przemiły gość w asyście swojego syna Mikołaja - opowiedział nam na czym polega jego niezwykle fascynująca i bardzo odpowiedzialna praca. Dowiedzieliśmy się, co to jest grafika komputerowa, w jaki sposób powstają ulotki reklamowe, jak się robi różne projekty i katalogi oraz jakie funkcje posiada wodoodporna kamera. Poznaliśmy  również różnorodny sprzęt wykorzystywanym przy sesjach zdjęciowych, oglądaliśmy aparaty cyfrowe i analogowe z dawnych lat, mogliśmy zobaczyć na własne oczy statyw, slider  oraz specjalny namiot do robienia zdjęć. Dzieci miały możliwość zapoznania się ze sposobem działania różnego typu drukarek i niesamowitych efektów ich pracy. Z pewnością wiele niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji dostarczył wszystkim Kokosom  udział w "mini quizie" nt. logo znanych firm, podczas którego nie tylko doskonaliliśmy procesy naszego logicznego myślenia, ale również wzbogaciliśmy swoja wiedzę dotyczącą historii powstania klocków lego.  A na koniec naszego niesamowicie ciekawego i ekscytującego spotkania, tata Basi zrobił nam profesjonalne zdjęcie i obdarował wszystkie dzieci bardzo ładnymi prezentami, które sprawiły wszystkim wieeeeelką niespodziankę. 

Bardzo serdecznie dziękujemy Tacie Basi za przepiękne prezenty i wspaniałą wizytę w naszej grupie, która z pewnością pozostanie wszystkim na długo w pamięci!!!Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]