Grupa VI - "Ananasy"

W roku szkolnym 2025/2026 w grupie pracują:

Agnieszka Lubicz-Sienicka - nauczyciel

Aleksandra Kuczewska - nauczyciel

Irena Wowk- woźna oddziałowa

 


Grupa pracuje: 

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00

 

     Dzieci rano schodzą się w gr. III "Limonki",

od godziny 16:30 odbierane są z gr. II "Brzoskwinki".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konsultacje odbywają się na prośbę rodzica/ nauczyciela, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. 

Konsultacje z logopedą - Panią Natalią Skwira:

wtorek 11:30 - 14:00

Konsultacje z psychologiem - Panią Mirandą Truchta- Białasiewicz :

czwartek 7:00 - 9:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie z p. logopedą i p. psycholog


 

CZERWIEC

Tematy tygodniowe:

1.PRAWA O OBOWIĄZKI DZIECI.

2.CZYM PODRÓŻUJEMY?

3.NADCHODZI LATO.

4.BEZPIECZNE WAKACJE.
 

 

 


 

Język angielski - tematyka tygodniowa Czerwiec

  1. „Holidays”- zabawa dydaktyczna – wprowadzenie słów związanych z letnim wypoczynkiem na podstawie kart obrazkowych.
  2. „Revision”- gry i zabawy ruchowe – utrwalanie materiału leksykalnego, powtórzenie poznanych piosenek.
  3. „Fun and games”- gry i zabawy językowe – utrwalanie poznanego materiału leksykalnego.
  4. „Fun and games”- gry i zabawy językowe – utrwalanie poznanego materiału leksykalnego.

Słownictwo:                                                                                                             

                                                          summer, holiday, sun, sea, plane, summer, beach umbrella, seashells, sand castle, palm.

 

 

Wizyta Straży Granicznej w Ananasach

 Środa, 24 czerwca   ( 18:51 ) 

Spotkanie ze Strażą Graniczną



Wycieczka do Smoczej Areny

 Czwartek, 18 czerwca   ( 22:30 ) 

Wycieczka grup „Ananasy” i „Kokosy” do Smoczej Areny



Wizyta Księdza Biskupa w naszym przedszkolu

 Poniedziałek, 1 czerwca 

W naszym przedszkolu odbyła się dziś wyjątkowa uroczystość.
Gościliśmy Księdza Biskupa Henryka Ciereszko wraz z kapłanami z Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Białymstoku.
Swoją obecnością zaszczycił nas również  Pan Tomasz Klim Zastępca Prezydenta Miasta Białystok.
Spotkanie przebiegało w serdecznej i podniosłej atmosferze.





 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]