Grupa VI - "Ananasy"

W roku szkolnym 2025/2026 w grupie pracują:

Agnieszka Lubicz-Sienicka - nauczyciel

Aleksandra Kuczewska - nauczyciel

Irena Wowk- woźna oddziałowa

 


Grupa pracuje: 

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 17:00

 

     Dzieci rano schodzą się w gr. III "Limonki",

od godziny 16:30 odbierane są z gr. II "Brzoskwinki".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konsultacje odbywają się na prośbę rodzica/ nauczyciela, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. 

Konsultacje z logopedą - Panią Natalią Skwira:

wtorek 11:30 - 14:00

Konsultacje z psychologiem - Panią Mirandą Truchta- Białasiewicz :

czwartek 7:00 - 9:00

Prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie z p. logopedą i p. psycholog


 

CZERWIEC

Tematy tygodniowe:

1.PRAWA O OBOWIĄZKI DZIECI.

2.CZYM PODRÓŻUJEMY?

3.NADCHODZI LATO.

4.BEZPIECZNE WAKACJE.
 

 

 


 

Język angielski - tematyka tygodniowa Czerwiec

  1. „Holidays”- zabawa dydaktyczna – wprowadzenie słów związanych z letnim wypoczynkiem na podstawie kart obrazkowych.
  2. „Revision”- gry i zabawy ruchowe – utrwalanie materiału leksykalnego, powtórzenie poznanych piosenek.
  3. „Fun and games”- gry i zabawy językowe – utrwalanie poznanego materiału leksykalnego.
  4. „Fun and games”- gry i zabawy językowe – utrwalanie poznanego materiału leksykalnego.

Słownictwo:                                                                                                             

                                                          summer, holiday, sun, sea, plane, summer, beach umbrella, seashells, sand castle, palm.

 

 

Święto Flagi

 Czwartek, 30 kwietnia   ( 21:18 ) 

Dzisiaj obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Święto Flagi”. W związku z tym wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem uczestniczyły w tworzeniu wielkiej Flagi Polski, wyklejając ją wyciętymi rączkami w białym i czerwonym kolorze.



Wiosenne wspomnienia Ananasów

 Poniedziałek, 27 kwietnia   ( 23:30 ) 

Kolejne tygodnie za nami, zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych zajęć. 💛 🍍 💚 



CZYSTY BIAŁYSTOK

 Piątek, 24 kwietnia 

Dnia 24 kwietnia 2026r.nasze przedszkole po  raz kolejny  wzięło udział w akcji CZYSTY BIAŁYSTOK  zorganizowanej   przez Urząd Miejski w  Białymstoku  Departament Gospodarki Komunalnej. Tego dnia wszystkie  przedszkolaki wyposażone w rękawiczki  ochronne i worki  spacerowały wokół okolic przedszkola i zbierały odpady do odpowiednich worków.  Przedsięwzięcie  to ma na celu kształtowanie postaw proekologicznych , wzmocnienie  poczucia odpowiedzialności za najbliższe otoczenie już od najmłodszych lat.



Zbiórka elektrośmieci

 Czwartek, 23 kwietnia 

Dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za zaangażowanie, udział w zbiórce, która odbyła się przy współpracy z firmą Green Office Ecologic. Miała ona na celu edukację ekologiczną oraz zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego. Zbiórka miała miejsce  w dniach 20-22.04.2026r.  Mimo  krótkiego terminu przebiegu akcji, udało nam się zebrać okazałą ilość elektrośmieci. ♥️♥️♥️



Wiosenna Olimpiada Wiedzy

 Czwartek, 23 kwietnia 

Warsztaty dla Rodziców w Ananasach



Serdecznie dziękujemy za udział w akcji "Podaj łapę przyjacielu"

 Sobota, 11 kwietnia   ( 12:26 ) 

Z całego serca dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za ogromne zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce karmy dla Schroniska dla Zwierząt Dolina Dolistówki 🐾💛 podczas udziału





 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]