Pasowanie Na Przedszkolaka

 

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w naszej grupie „Cytrynki” dnia 10 listopada 2020r.

Mali artyści zaprezentowali  przygotowane wierszyki, piosenki, tańce oraz zagrali na instrumentach. Dla wszystkich był to pierwszy tak ważny występ… Po części artystycznej nastąpił akt Pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez naszą Panią Dyrektor Annę Stopczyk.

Dzieci przyrzekły, że od tej pory będą zawsze grzeczne, będą szanować zabawki, zgodnie się bawić, jak najmniej „sikać w galoty” i jak najwięcej zjadać z talerzyka i z uśmiechem przychodzić do przedszkola. Potem wszystkie już „prawdziwe przedszkolaki” zasiadły do uczty i tak wesoło spędziliśmy ten wyjątkowy dzień.

Bardzo żałujemy, że w tym dniu nie było z nami rodziców przez sytuację pandemii bo dla nich też jest to ważne przeżycie ale oglądając zdjęcia i filmy z naszej uroczystości możecie mieć powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech!!!

 

 

 

 

 

 

 

 Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 większy obrazek nr 26 większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28 większy obrazek nr 29 większy obrazek nr 30

 


ilość odwiedzin: [[licznik]] , aktualnie oglądających: [[online]]